Türk Telekom Kurumsal Ürünler

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Müşteri Yönetimi Ofisi

Türk Telekom Veri Merkezi Müşteri Yönetim Ofisi Hizmeti ile gerektiği durumlarda veri merkezi tesisinizde kullanabileceğiniz masa ya da ofis alanı Türk Telekom'dan!

  • TTVM Müşteri Yönetim Ofisi, Kapalı Ofis Hizmeti ve TTVM Müşteri Yönetim Ofisi, Masa Hizmeti tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • TTVM Müşteri Yönetim Ofisi, Kapalı Ofis Hizmeti yalnızca Gayrettepe Veri Merkezi'nde verilir.
  • Tahsis edilen alan, hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında kullanılabilir.
  • Kapalı ofis alanı en fazla beş kişilik gruba tahsis edilmiş olup ek kişi bulundurulması gerektiği durumda her ek kişi için ayrıca masa ücreti tahsil edilir.

Müşteri Yönetim Ofisi hizmetinden yararlanmak için Türk Telekom Veri Merkezi'nde yer alan Sunucu Barındırma veya Sunucu Kiralama hizmetlerinden yararlanmanız yeterlidir.

Bu hizmetten sadece Türk Telekom Veri Merkezleri'nde sağlanacak alanlar dahilinde yararlanabilirsiniz.

Bu hizmet hakkında Türk Telekom web sitesi www.turktelekom.com.tr, Türk Telekom Veri Merkezi sitesi www.ttvm.com.tr üzerinden ya da 7 gün 24 saat 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Başvuru ya da ön başvuru için; Türk Telekom İl Müdürlükleri'ni ya da İşyerim Çağrı Merkezi'ni (444 5 444) tercih edebilirsiniz.