Kampanya Bilgisi

Mobil hattını Türk Telekom’a taşıyan işyerlerine tam 2 ay ücretsiz denetiyoruz.​

Online Başvuru ​​​​​​​​​​​​​​​
Tarife Konuşma SMS İnternet Hediye 12 Ay Taahhütlü Ücret
Mobil İşyerim Süper 1000 1000 2GB 2GB 35 TL
Mobil İşyerim Maksi  2000  2000 3GB 3GB 45 TL
Mobil İşyerim Ultra 2000 2000 4GB 4GB 55 TL

Ücretsiz Deneme Kampanyası kapsamında Mobil İşyerim Süper, Mobil İşyerim Maksi ve Mobil İşyerim Ultra tarifelerden birini tercih ederek 2 fatura dönemi boyunca paket ücreti ödemeden faydalanabilir. 2 fatura dönemi içerisinde memnun kalmayan müşterilerimiz paket ücreti ödemeksizin tarifelerini değiştirebilir yada aboneliğini sonlandırabilir.

2 fatura dönemi ücretsiz deneme süresinin ardından 12 fatura dönemi boyunca ücretli ve taahhütlü süre başlar ve taahhüdün başında seçilen paket ücretleri yansımaya başlar.

Ücretsiz Deneme Kampanyası kapsamında;

Mobil İşyerim Süper Tarifesi 1000Dk konuşma, 1000 SMS, 2 GB internet KDV ve ÖİV dahil 35 TL'dir.

Mobil İşyerim Maksi Tarifesi 2000Dk konuşma, 2000SMS 3GB internet KDV ve ÖİV dahil 45 TL'dir.

Mobil İşyerim Ultra Tarifesi 2000Dk konuşma, 2000SMS 4GB internet KDV ve ÖİV dahil 55 TL'dir.

Ayrıca Türk Telekom iş telefonu ve internet müşterilerine X2 GB hediye verilmektedir.

2 fatura dönemi ücretsiz deneme ardından 12 fatura dönemini kapsayan indirimli dönemin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücretleri geçerli olacaktır.

2 Fatura dönemi ücretsiz + 12 fatura dönemi süresince bir üst pakete geçiş mümkündür.

Ücretsiz Deneme Kampanyasına nasıl katılım sağlayabiliriz?

 • Kampanyaya katılmak isteyen bireysel müşterilerimizin numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde SMS veya 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir.
 • SMS ile taahhüt vermek için DENEME 2 AY -> 5555 yaz.
 • Kampanyaya katılmak isteyen kurumsal müşterilerimizin ise numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde Kurumsal İletişim Merkezleri, 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi veya SMS aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir.
 • Kurumsal İletişim Merkezleri aracaılığı ile taahhüt verildiği durumda, kampanya taahhütnamesi imzalanmalıdır.
​​
​​

Ücretsiz Deneme Tarifesi, Mobil İşyerim Süper, Mobil İşyerim Maksi ve Mobil İşyerim Ultra paketlerini içerir.

Tarife Konuşma SMS İnternet Hediye 12 Ay Taahhütlü Ücret
Mobil İşyerim Süper 1000 1000 2GB 2GB 35 TL
Mobil İşyerim Maksi  2000  2000 3GB 3GB 45 TL
Mobil İşyerim Ultra 2000 2000 4GB 4GB 55 TL

Türk Telekom iş telefonu ve internet müşterisi olup, mobil hattını başka bir işletmeciden Türk Telekom'a aşağıda belirtilen Mobil İşyerim tarifelerine taşımış olan kurumsal aboneler Ücretsiz Deneme kampanyasından faydalanabilir.(Sadece Mobil İşyerim Süper, Mobil İşyerim Maksi ve Mobil İşyerim Ultra dahildir).

 • Türk Telekom Ofisleri ve Mağazaları veya Kurumsal Satış Bayilerine başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Meslek Belgesi: (Meslek kuruluşunun verdiği kimlik kartı, işletme ruhsatı veya meslek/ticaret odalarından talep üzerine alınan güncel faaliyet belgesi, TESK kimlik kartı veya meslekte aktif olduğunu ispatlayan herhangi bir belge. Stajyer avukatlık ve çiftçilik belgesi de kabul edilecektir.)
 • Vergi Levhası fotokopisi veya e-Vergi levhası internet çıktısı (https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp adresinden "e-Vergi Levhası Sorgulama" linki tıklanarak e-Vergi Levhası internet çıktısı alınabilir)
 • Kimlikle eşleşen yazarkasa fişi.

Ücretsiz Deneme Tarifesi, abenin seçimi doğrultusunda Mobil İşyerim Süper, Mobil İşyerim Maksi ve Mobil İşyerim Ultra paketlerini ücretsiz vermektedir. Ücretsiz Deneme dönemin ilgili paketlerin içerikleri ücretsiz olup aşım gerçekleşmesi durumunda faturalandırlır. Ücretsiz Deneme döneminde vergiler müşteri tarafından ödenir. http://www.avea.com.tr/web/Destek/FaturaliHatIslemleri/Faturayla-Ilgili-Sorulariniz/Faturama-Yansiyan-Vergi-Tutarlari-Detaylari-Nelerdir Ücretsiz Deneme süresince vergiler faturalandırılabilir.

Ücretsiz Deneme Tarifesi kapsamında hattını farklı bir operatöre taşıma / hattını kapama / iptal etme / taahhütün dışına çıkma karşılığı herhangi bir ücret yasıtılmaz. İlk 2 ay sonunda 12 aylık taahhüt süre içersinde abonenin hattını hattını farklı bir operatöre taşıma / hattını kapama / iptal etme / taahhütün dışına çıkma durumunda sağlanan toplam indirimler tarafınıza yansıtılır.

Kampanya 9.05.2016 – 28.02.2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Mobil İşyerim tarifelerinden asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve belirtilen tarifeye; numara taşıyan müşterileri için geçerlidir; 2 fatura dönemi paket ücreti olmadan sonraki 12 fatura dönemi boyunca belirtilen tarifeler için sunulan indirimli fiyatlardan faydalanabileceklerdir.

 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler: Mobil İşyerim Süper Tarifesi, Mobil İşyerim Maksi Tarifesi, Mobil İşyerim Ultra Tarifesi
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, ücretsiz deneme dönemi olan ilk 2 fatura dönemi sonrsı 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücreti geçerli olacaktır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Üst paketlere geçiş durumunda hattın taahhüdü ve indirimi devam edecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini kullanan müşterilerimizin satın aldığı ek sms, internet ve dakika paketleri, indirim kampanyasına dahil edilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden yararlanmış hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, tarifesinin daha düşük sabit ücretli bir tarife ile değiştirilmesi, tarifesinin kampanya kapsamı dışındaki herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, kapatma/kapatılma/devir/numara taşıma/faturasız hatta geçirme/başka bir tarifeye geçiş tarihine kadar aboneye sağlanan toplam indirim bedelleri ile tarafımızdan tahsil edileceği belirtilen ancak henüz tahakkuk etmemiş toplam tarife sabit ücret bedellerinin karşılaştırılarak, bu karşılaştırma sonrasında düşük olan abone lehine miktar Türk Telekom tarafından abonenin son faturasına cezai bedel olarak yansıtılacaktır.

Ücretsiz Deneme Kampanyası ile ilgili taahhütnameye ulaşmak için tıklayınız.

​​​​​​​​​​