TÜNEL Paket Atlama Kampanyası ile TÜNEL hizmetini kullanmanız ya da hizmeti yeni almanız durumunda, devreleriniz için Altın 1, Altın 2, Platin ya da Platinyum+ paketini tercih ederek, 24 ay abonelik sözünüz ile Bronz Paket ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya 01.12.2014 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerlidir.​​

  • ​​Kampanya kapsamında TÜNEL paketlerinden herhangi birini almanız durumunda hangi paketi aldığınızdan bağımsız olarak Bronz Paket tarifesinden ücretlendirilirsiniz. TÜNEL paketlerinden herhangi birine sahip iseniz kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan, Toptan ve/veya Perakende düzeyde hizmet almanız durumunda yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya başvuru dönemi içerisinde başka bir kampanyadan yararlandırdığınız devreler bu kampanyadan faydalandırılamaz.
  • Kampanya kapsamında nakil yapmanız durumunda taahhüdünüz bozulmaz.
  • Taahhüt bitiminde devre kampanya kapsamında seçmiş olduğunuz paket üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
  • Kampanyaya dahil olduğunuz tarihteki hızın herhangi bir nedenle altına düşmeniz ya da devrenizi iptal etmeniz durumunda kampanya kapsamında yapılan indirimlerin tamamını ödersiniz.
​​

Kampanyaya tüm Türk Telekom İl ve Bölge Müdürlükleri üzerinden başvurabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.​

​​​​​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular​

TÜNEL Paket Atlama Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için ​tıklayın.​

​​