TÜNEL Paket Atlama Kampanyası ile TÜNEL hizmetini kullanmanız ya da hizmeti yeni almanız durumunda, devreleriniz için Altın 1, Altın 2, Platin ya da Platinyum+ paketini tercih ederek, 24 ay abonelik sözünüz ile Bronz Paket ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya 01.12.2014 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerlidir.​​​​​​​

  • ​​Kampanya kapsamında TÜNEL paketlerinden herhangi birini almanız durumunda hangi paketi aldığınızdan bağımsız olarak Bronz Paket tarifesinden ücretlendirilirsiniz. TÜNEL paketlerinden herhangi birine sahip iseniz kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan, Toptan ve/veya Perakende düzeyde hizmet almanız durumunda yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya başvuru dönemi içerisinde başka bir kampanyadan yararlandırdığınız devreler bu kampanyadan faydalandırılamaz.
  • Kampanya kapsamında nakil yapmanız durumunda taahhüdünüz bozulmaz.
  • Taahhüt bitiminde devre kampanya kapsamında seçmiş olduğunuz paket üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
  • Kampanyaya dahil olduğunuz tarihteki hızın herhangi bir nedenle altına düşmeniz ya da devrenizi iptal etmeniz durumunda kampanya kapsamında yapılan indirimlerin tamamını ödersiniz.
​​ ​​​​

Kampanyaya tüm Türk Telekom İl ve Bölge Müdürlükleri üzerinden başvurabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.​

​​ ​​

Kampanya kapsamında TÜNEL paketlerinden (Altın 1, Altın 2, Platin ya da Platinyum+) herhangi birini almanız durumunda hangi paketi aldığınızdan bağımsız olarak Bronz Paket tarifesinden ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya 24 ay (2 yıl) abonelik sözü vererek katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olunan tarihteki hızın herhangi bir nedenle altına düşmeniz ya da devrenizin iptali durumunda abonelik sözünüz bozulur ve kampanya kapsamında yapılan indirimlerin tamamını ödemeniz gerekir.

Kampanya başvuru dönemi içerisinde başka bir kampanyadan yararlandırmakta olduğunuz devreler bu kampanyadan faydalandırılamaz.