Artık TTVPN’de yeni talep edeceğiniz yedekleme devrelerinin bağlantı ücreti bizden!

Başvuru yapacağınız yedekleme devresi için 24 ya da 36 aylık taahhüt verin, hızınız ve taahhüt sürenize göre yedekleme devrenizin bağlantı ücretinin tamamını ya da bir kısmını biz karşılayalım!

Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.​

  • Mevcut durumda TTVPN hizmeti alan bir iş yeriyseniz kampanyaya katılabilmeniz için son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun bulunmaması, şüpheli alacaklı listesinde olmamanız ve kampanya başlangıç tarihi ile bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruyor olmanız gerekir.
  • Kampanyaya son başvuru tarihinden önce katılıp, farklı santralden veya aynı santralden Lokal Erişim Yedeklemesi Hizmeti alarak tercihinize göre 24 ya da 36 ay taahhüt seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında aynı santralden ya da farklı santralden Lokal Erişim Yedeklemesi talebinde bulunmanız durumda, tesis edilecek LEY devreleri için aşağıda yer alan tabloda belirtilen sınırlara kadar bağlantı ücretlerini ödemezsiniz. Yedekleme devrelerinin aylık ücretleri ise tarafınızdan karşılanır.

Tüm Vergiler Dâhil Ücretlerdir.

Yedekleme Bağlantı Ücreti
VPN Hızı 24 Ay 36 Ay
10-50 Mbps 2.500 TL 3.000 TL
60-100 Mbps 3.000 TL 3.500 TL
125-300 Mbps 3.500 TL 4.000 TL
350+ Mbps 4.500 TL 5.500 TL
  • Kampanyadan 10 Mbps ve üzeri hızlara sahip VPN uçları için faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya öncesinde farklı santralden ya da aynı santralden Lokal Erişim Yedeklemesi hizmeti başvurusu yapmanız durumunda kampanyadan faydalanamazsınız.
  • Ücretsiz sağlanacak altyapının mülkiyeti ve kullanım hakkı Türk Telekom’a aittir.
  • Kampanya sadece perakende düzeyde hizmet almanız durumunda uygulanır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından kampanyadan yararlanamazlar.
  • TTVPN’de Yedekleme Aylık Ücretleri Bizden Kampanyası’ndan faydalanmanız durumunda bu kampanyadan faydalanamazsınız.
  • Mevcut durumda Lokal Erişim Yedeklemesi hizmeti almanız durumunda bu kampanyadan faydalanamazsınız.
​​

​​Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.​​​​​​

​​​​​​​​