Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

400 Dakika Bedava Kampanyası

4 Mbps 4 GB İnternet Kampanyası’ndan faydalanan Türk Telekomlu iş yeri müşterilerine, 24 ay boyunca Türk Telekom şehir içi ve şehirlerarası yönlerine aylık 400 dakika hediye!

Kampanya, 13.07.2015 tarihine kadar geçerlidir.

Katılım Koşulları

  • tarifelerde  PSTN – PSTN ve PSTN – Centrex hizmetine sahipseniz, 24 ay boyunca Türk Telekom yönlerine yapacağınız şehir içi ve şehirlerarası  aylık 400 dakika hediye kazanırsınız.
  • Kampanya başvurusu için katılım ücreti ödemezsiniz.
  • 4 Mbps 4 GB İnternet  Kampanyasından faydalanıyor ve PSTN – PSTN ile PSTN – Centrex hizmetlerini kullanıyorsanız, kampanya otomatik olarak tanımlanır.
  • Hediye dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • Hediye dakikaları aşan görüşmeler ve hediye dakikalar yönleri dışına yapılan aramalar için kendi tarifenizden ücretlendirilirsiniz.
  • Devir, abonelik iptali ve internet aboneliğinin sonlandırılması durumlarında kampanya faydası verilmez.
  • Hattınızı dondurmanız/ kampanya süresinde hattını dondurmanız ve borcunuzdan dolayı hattınızın kapalı olması durumunda kampanyadan faydalanamazsınız.
  • Kampanya faydası süresi içinde hat dondurma yapılırsa kampanya fayda süresi ötelenmez.
  • Kampanya taahhütsüzdür ve bir cezai bedel ödemezsiniz.

4 Mbps 4 GB İnternet Kampanyası’ndan faydalanmanız durumunda kampanya otomatik olarak tanımlanır.

4 Mbps 4 GB İnternet Kampanyasını alıyor ve Türk Telekom Kurumsal tarifelerinden birini kullanıyorsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan belirtilen hizmet ve alt hizmet türlerinde yeni ve mevcut iş yeri müşterisi olmanız durumunda yararlanabilirsiniz.

Kampanyamızdan çıkış yapıldığında herhangi bir cezai bedel ödemezsiniz.

Kampanyadan yararlandığınız süre içinde PSTN-PSTN ve PSTN-Centrex hizmetlerinde herhangi bir kurumsal iş telefonu tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Bu durumda 400 dakika hediyemizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Herhangi bir internet paketi aboneliğinizi sürdürdüğünüz sürece kampanyadan faydalanmaya devam edebilirsiniz.

İş telefonunuzu dondurmanız durumunda hattınızı dondurduğunuz süre içinde dakikalarınızı kullanamazsınız. Ancak, hattınızı dondurduktan sonra kampanyadan faydalanma süreniz sona ermemişse kampanya dakikalarınızdan yeniden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya dakikalarınızı şehir içi, şehirlerarası, 444’lü numaralar ve 3 haneli kısa numaralar yönlerine kullanabilirsiniz.

Dakikalarınız her ay yenilenmekte olup kullanmadığınız dakikalar sonraki aya devretmez.