Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Türk Telekom

444 Arandıkça Kazan Kampanyası

444 Arandıkça Kazan Kampanyası ile 444’lü numaranız arandıkça kazanabilirsiniz! Kampanyaya şimdi başvurun, hediye dakikalardan siz de faydalanın!

Kampanyaya dâhil etmek istediğiniz 444’lü numaranıza gelen aramaları karşılayan hatlarınızı 12 ay boyunca koruma sözü vermeniz durumunda, hattınıza gelen her 100 dakika 444 araması için bir sonraki fatura dönemi kullanılmak üzere 10 dakika her yöne; 24 ay boyunca koruma sözü vermeniz durumunda ise 15 dakika her yöne hediye dakika verilir.

Kampanya 01.07.2016 tarihine kadar geçerlidir

Hemen Başvur

Katılım Koşulları:

  • 444’lü numaranız varsa kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya 444’lü Özel Servis Numaraları aramalarını karşılayan Telefon (PSTN),  TT Dijital Çoklu Hat ve TT Sanal Santral hizmet türleri için geçerlidir.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
  • Abonelik sözü süresi dolmadan kampanyadan çıkmanız durumunda cezai bedel yansır. Kampanyadan ayrıldığınız tarihe kadar yararlandığınız indirimlerin toplamı ile kalan ayların indirimli tarife ücretlerinin toplamı kıyaslanır, düşük olan değer cezai bedel olarak belirlenir.
  • Kampanyadan yararlanan hatlarınıza ait son 3 (üç) ay faturasını düzenli ödemeniz gerekir. Son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun olmaması ve şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekir.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.

Taahhüt Süresi tamamlanmadan kampanya kapsamından çıkmanız durumunda, kampanyadan çıktığınız tarih itibariyle kalan taahhüt süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan taahhüt süresi açısından henüz tahakkuk etmemiş tarife paketi ücretleri toplamı ile, kampanya kapsamında kullandığınız hediye dakikalarının TL karşılığının toplamı “Sağlanan Fayda” ile karşılaştırılır. Hangisi küçük ise, cezai bedel olarak yansıtılır.

Başvuru için Yetkili Kişi'nin T.C. Kimlik numarasını içeren nüfus cüzdanı fotokopisi, yetki belgesi veya vekâletname, imza sirküleri gereklidir.

Hediye dakikalar aşıldığında, aşan dakikalar mevcut tarifenizden aşan dakikanın yönüne göre ücretlendirilir.

İndirilebilir Dokümanlar