Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

50 Milyon Toplu SMS Kampanyası

50 Milyon Toplu SMS Kampanyas

Türk Telekom Toplu SMS için 50 milyon taahhüdünü veren iş yerleri, 1 Toplu SMS’i 1 kuruşa gönderiyor!

Türk Telekom 50 Milyon Toplu SMS Hediye Kampanyası 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.

İş yeri müşterileri 24 aylık taahhütle 50 milyon Toplu SMS paketi birim fiyatı KDV ve ÖİV dâhil 1 kuruştan ücretlendirilir.

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom Ofisleri, Bayileri, Satış Yöneticileri ve Toplu SMS Çözüm Ortakları aracılığıyla yapabilirsiniz.

  • Türk Telekom Toplu SMS ürünü için kampanya kapsamında 2 yıllık 50 milyon Toplu SMS Taahhüdü vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya dönemi içerisinde taahhüt ettiğiniz Toplu SMS miktarı değiştirilemez.
  • Kampanya diğer Toplu SMS kampanyaları ile uyumsuzdur. Örneğin, bu kampanyadan yararlananlar Türk Telekom Veri Merkezi Alana 1 SMS’e 1 SMS Hediye Kampanyası’ndan yararlanamazlar.

Kampanyadan yararlanmak için Toplu SMS ürünündeki başka bir kampanyadan yararlanmıyor olmak gerekir.

Kampanyadan yararlanmak için Toplu SMS ürünündeki başka bir kampanyadan yararlanmıyor olmak gerekir. Ayrıca, Toplu SMS Limitlendirme Uygulaması dikkate alınmalıdır. Toplu SMS’te olası alacakları tahsil edememe riskine karşı limitlendirme uygulanır. Uygulama hakkında detaylı bilgi için Satış Temsilciniz veya Çözüm Ortağınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Toplu SMS ürünü yalnızca nakil iş türü ile uyumlu olduğundan Devir ve Hat Kapama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için Toplu SMS abonelik özelliğinin üzerinizden çıkarılması gerekir. Bu da abonelik iptali olarak değerlendirileceğinden ceza yansır.