Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

BLC 210 İndirim Kampanyası

Türk Telekom BuluTT Göz Hizmetinde BLC-210 model kameralar özel indirimli fiyatlarla; üstelik kurulum yarı fiyatına!

Kampanyaya 26/09/2014 - 30/06/2016 tarihleri arasında başvurabilirsiniz.

Koşullar

BuluTT Göz Hizmeti kapsamında BLC-210 modeli kameraya (Paket 1) indirimli fiyatlarla sahip olurken kamera kurulumu için de %50 indirimden faydalanabilirsiniz.

  • Kampanyadan sözleşmede yer alan koşulları sağlayan Türk Telekom kurumsal müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya 350 adet BLC 210 kamerayla sınırlıdır. Stoklar bittiğinde kampanya sona erecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için BuluTT Göz Paketlerinden Paket 1’i tercih etmeniz gerekir.

BuluTT Göz BLC-210 kamera (Paket 1) modelinde cihazlar aşağıdaki indirimli fiyatlardan sunulmaktadır.

Kampanyalı Fiyatlar

Paket Kamera Tip Peşin 12 Ay Taksit/Ay 24 Ay Taksit/Ay 36 Ay Taksit/Ay
Paket 1 Cihaz Ücreti BL-C210 İç Ortam 395,67 TL 35,59 TL 18,92 TL 13,29 TL
%50 İndirimli Kurulum Ücreti BL-C210 İç Ortam 108,27 TL 9,74 TL 5,18 TL 3,67 TL

%18 KDV hariç ücretlerdir.

BuluTT Göz Hizmet Bedeli* Taahhütsüz 12 Ay
Taahhütlü
24 Ay
Taahhütlü
36 Ay
Taahhütlü
Standart Hizmet Bedeli 33,90 TL 24,58 TL 20,34 TL 16,10 TL

*Kamera başına aylık ücretlerdir.

%18 KDV hariç ücretlerdir.

Kampanyasız Fiyatlar

Paket Kamera Tip Peşin 12 Ay Taksit/Ay 24 Ay Taksit/Ay 36 Ay Taksit/Ay
Paket 1 Cihaz Ücreti BL-C210 İç Ortam 518,05 TL 46,06 TL 24,48 TL 17,19 TL
İndirimsiz Kurulum Ücreti BL-C210 İç Ortam 216,55 TL 19,48 TL 10,36 TL 7,34 TL

%18 KDV hariç ücretlerdir

Kampanyaya dahil olmanız halinde kamera taksitleri tamamlandıktan sonra kameranın sahibi olursunuz.

Taksit süresi tamamlanmadan Abone’nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan cihaz ve kurulum taksitlerinin toplam ücreti ve abonenin kampanyadan çıktığı/çıkarıldığı döneme kadar kamera ve kurulum ücretleri için kampanya müşteriye sağlanan fayda müşteriye yansıtılır ve kamera müşteriye ait olur. (Kampanya boyunca müşteriye yansıtılan fayda kamera ve kurulum bedelleri için [(Kampanyasız Ücret-Kampanyalı Ücret) * Ödeme yapılan ay sayısı] hesabıyla bulunur. Ayrıca BuluTT Göz hizmeti için de taahhüt verilmiş ise BuluTT Göz Hizmeti tarifesindeki cezai kurallar uygulanır ve aboneye faturalandırılır.

Kampanya kapsamında sadece kamera satışı yapılamaz. Paket 1’i satın almanız halinde Standart BuluTT Göz Hizmet Bedeli ve Kurulum Hizmetini de almanız gerekir. Kamera bedelinin yanı sıra Kurulum ve BuluTT Göz Hizmet Bedellerinin de ödenmesi gereklidir.

BLC 210 indirim kampanyası sadece BLC 210 kameralarının indirimli fiyattan satılmasını ve Kurulumun %50 indirimle sağlanmasını içerir ve bunun dışında diğer hizmetler(Hizmet Bedeli, Depolama, Eklentiler v.b.) mevcut BuluTT Göz tarifesi kuralları esas alınarak ücretlendirilir.

BuluTT Göz TT Satış Temsilcileri veya Müşteri İlişkileri Yöneticilikleri aracılığıyla başvuruda bulunulabilirsiniz.

  • Kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında başvuru yapıyor olmanız
  • Kampanya dahilinde indirim uygulanabilmesi için BLC-210 (BuluTT Göz Paket 1) satın alıyor olmanız,
  • Son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun olmaması ve şüpheli alacaklı listesinde yer almamanız
  • Kampanya başvurusunun, kampanya stokları kapsamındaki ilk 350 (üç yüz elli) kamera talebi içerisinde yer alması, gerekir.

Abone’nin Kampanya kapsamından çıktığı ve dolayısıyla, kendisine kurulum hizmetinde ve kamera ücretinde sağlanan indirimlerin tek seferde Abone’den talep edildiği haller: Abone’nin Taksit/Taahhüt Süresi tamamlanmadan Kampanya’dan çıkma talebinde bulunması, Kampanya kapsamındaki BuluTT Göz Hizmeti aboneliğinden vazgeçmesi, Hizmet’i ve Başvuru Formu’nu ve/veya işbu Taahhütname’yi devretmek istemesi, Başvuru Formu’nu feshetmesi, Başvuru Formu’nun Türk Telekom tarafından (Abone’den kaynaklı bir sebeple) feshedilmesi, İşbu Katılım Koşulları’nın ve Kampanya Katılım Taahhütnamesi’nin hükümlerini yerine getirmemesi gibi nedenler başta olmak üzere, Kampanya ve/veya BuluTT Göz Hizmeti aboneliğinin herhangi bir nedenle Taksit Süresi tamamlanmadan önce sona ermesi durumunda, Abone, Kampanya kapsamındaki her bir Paket 1 için, Kurulum Hizmeti için taksitli ödeme seçeneğini tercih etti ise, kalan ayların indirimsiz taksit tutarını ve sağlanan indirimlerin bedelini ve Kamera için taksitli ödeme seçeneğini tercih etti ise, kalan ayların indirimsiz taksit tutarını ve sağlanan indirimlerin bedelini tek seferde defaten Türk Telekom’a ödemekle yükümlüdür.

Abone ayrıca BuluTT Göz Hizmeti Bedeli için taahhütlü paketlerden birisini seçmiş ise taahhüt süresi bitiminden önce gerçekleşen iptallerde BuluTT Göz Tarife’sindeki cezai koşullar da kamera ve kurulum cezalarına ek olarak hesaplanarak Abone’ye faturalandırılır.

Kamera ücretlerinin yukarıda belirtildiği şekilde ödenmesi üzerine kameralar Abone’ye ait olur.

Kampanya Kamera ve kurulum ücretlerinde indirim sağladığı için taksitler tamamlandıktan sonra sadece seçmiş olduğunuz BuluTT Göz Hizmet tarife kurallarına göre ücretlendirilmeye devam edersiniz.

İndirilebilir Dokümanlar