Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Aksa Kampanyası

Türk Telekom’ lu İşyerleri Hesabını Biliyor, Elektrik Faturalarında da Tasarruf Ediyor!

Şimdi İş Avantaj, Profesyonele Özel ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerini kullanan işyerleri, Türk Telekom’un taahhütlü kampanyalarından yararlandıklarında elektrik faturalarında da tasarruf fırsatını yakalıyor!

İndirimli AKSA Elektrik kampanyası ile elektrik aboneliğinizi AKSA Elektrik’e taşıyarak ilk üç ay %15 sonraki aylar %10 indirimli elektrik ile tasarruf edebilirsiniz.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

İndirimli AKSA Elektrik Kampanyası ile elektrik faturalarınızdaki aktif kullanım bedelinde indirim alır ve iş yeri giderlerinizden tasarruf edersiniz.

Katılım Koşulları:

  • Kampanyaya işyeri müşterisiyseniz ve Türk Telekom'un taahhütlü kampanyalarından yararlanıyorsanız katılabilirsiniz.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
  • Kampanyadaki indirimlerden yararlanabilmeniz için Serbest Tüketici olmanız ve elektrik aboneliğinizi AKSA'ya taşımanız gerekir. Elektrik aboneliğinin taşınması ile ilgili işlemler AKSA tarafından yapılır. Taşınan elektrik aboneliği için 24 ay abonelik sözü verirsiniz.

Kampanya kapsamından yararlanabilmeniz için en az bir Türk Telekom iş telefonu hattınızın taahhütlü kampanyalardan yararlanıyor olması gerekir.

Kampanyaya Türk Telekom hattınızla ilgili yararlandığınız taahhütlü kampanya kurallarına göre abonelik sözü vererek katılabilirsiniz. AKSA aboneliğiniz ile ilgili ise 24 ay abonelik sözü vermeniz yeterlidir.

Bu durumda hattınızda tanımlı diğer taahhütlü kampanyanın kuralları geçerli olur. Bu kampanya ile ilgili Türk Telekom hattınıza yansıyacak bir cayma bedeli bulunmaz.

Ancak AKSA elektrik aboneliği ile ilgili kampanya kurallarına uymayan bir durum oluştuğunda cayma bedeli yansıtılır.

Kampanya, sadece elektrik aboneliğini AKSA’ya taşıyan abonelere açıktır.

AKSA elektrik hizmeti ile ilgili, 444 4 610 numaralı AKSA Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Kampanyayla ilgili her türlü soru, şikâyet ve öneri için Türk Telekom (444 5 444) ve AKSA ( 444 4 610 ) çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Verilen hizmetler için şirketler kendi faturalarını sizlere ulaştırırlar.

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom satış kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.