Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

TTVPN'de Yedekleme Aylık Ücret Bizden Kampanyası

Artık TTVPN’de yeni talep edeceğiniz yedekleme devrelerinin aylık ücretleri bizden!

Başvuru yapacağınız yedekleme devresi için 24 ya da 36 aylık abonelik sözü verin, abonelik sözü süreniz boyunca yedekleme devrenizin aylık ücretlerini biz karşılayalım.

Kampanyaya 24.09.2014 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya başvurularınızı 444 5 444 çağrı merkezi ve Türk Telekom İl ve Bölge Müdürlükleri üzerinden, İşyerim Çağrı Merkezi Müdürlüğünden ve Satış Yöneticileri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında 24 ve 36 ay abonelik sözü vererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  • Abonelik sözü süresi (24/36 ay) tamamlanmadan kampanyadan çıkma talebinde bulunmanız,
  • Kampanya kapsamındaki yedekleme devresini iptal ettirmek istemeniz,
  • Tarife Tablosu’nda kampanyaya başvuruda bulunduğunuz hızın altına düşmeniz veya hizmet değişikliği talebinde bulunmanız,
  • Devir talebinde bulunmanız,
  • Yedekleme Sözleşmesi’ni feshetmeniz,
  • Yedekleme Sözleşmesi’nin Türk Telekom tarafından herhangi bir nedenle feshedilmesi,
  • İşbu Katılım Koşulları’nın ve Kampanya Katılım Taahhütnamesi’nin hükümlerini yerine getirmemeniz gibi nedenler başta olmak üzere kampanya ve/veya TTVPN Yedekleme Devresi aboneliğinizin herhangi bir nedenle abonelik sözü süresi (24/36 ay) tamamlanmadan önce sona ermesi durumunda, sizden alınmamış olan yedekleme devresi aylık kullanım ücretlerinin tamamını tek seferde ödemeniz gerekir.

Kampanyaya başvurmak için perakende düzeyde hizmet almanız gerekir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olup, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsanız bile, al-sat amacıyla kullanacağınız TTVPN abonelikleri açısından kampanyadan yararlanamazsınız.

Abonesi olduğunuz TTVPN Hizmeti’nin bulut tipi unicast ya da TTVPN2(VPLS) ise, son ödeme tarihi geçmiş borcunuz bulunmuyorsa, şüpheli alacak listesinde değilseniz ve kampanyadan yararlanmasını istediğiniz ucun hızı 10 mbps ya da 10 mbps üzerindeyse kampanyadan faydalanabilirsiniz.