Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Türk Telekom

BİZ Taksitli Asus Notebook ve 3G İnternet Kampanyası

Türk Telekom TTVPN müşterileri kazanmaya devam ediyor! 12, 24 ya da 36 ay taahhüt karşılığında aşağıdaki tabloda yer alan ücret artışlarını sağlayacak şekilde hız veya paket değişikliği yapın; Iphone 5S, IPad Air, Macbook Air ve Galaxy S4’den arzu ettiğiniz cihaz hediyemiz olsun.

Kampanyaya başvuru 15 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Hemen Başvur

KDV ve ÖİV vergileri dâhil farklı taahhüt seçeneklerindeki minimum ücret artışları aşağıdaki gibidir:

AYLIK GELİR ARTIŞI
Cihaz Modeli 12 Ay 24 Ay 36 Ay
Iphone 5S 16 GB 350 TL 250 TL 150 TL
Ipad Air 16 GB 275 TL 200 TL 125 TL
Macbook Air 360 TL 325 TL 175 TL
Galaxy S4 16 GB 250 TL 175 TL 110 TL

*Vergiler dâhil fiyatlardır.

Kampanyaya katılmak için kampanya başlangıç tarihinin üç ay öncesinden itibaren hız ya da paket düşümü yapmamış olmanız yeterlidir.

Kampanya kapsamında başvuruda bulunduğunuz durumda, kampanyaya dâhil etmek istediğiniz mevcut TTVPN devreleri için hız artırımı ve/veya paket değişikliği yapmak suretiyle belirtilen minimum ücret artışlarını gerçekleştirmeniz durumunda, bu ücret artışlarına karşılık gelen cihazlar size ücretsiz olarak verilecek ve bu artışlara karşılık gelen sürelerle devreleriniz taahhüt altına alınacaktır. Belirtilen ücret artışları, kampanyaya dâhil etmek istediğiniz bütün TTVPN devrelerinde yapacağınız hız ve/veya paket değişiklikleri sonucunda gerçekleşmesi gereken toplam minimum artışlardır.

Kampanyaya katılırken 12, 24 ya da 36 aylık taahhüt seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Taahhüt süreniz bitmeden (12/24/36 ay) kampanyadan çıkma talebinde bulunmanız, kampanya kapsamındaki tüm TTVPN Devrelerinizin aboneliğinden vazgeçmeniz veya taahhüt ettiğiniz aylık minimum ücret artışını sağlayamamanız v.b durumlarında taahhüdünüz bozulmuş sayılır. Bu durumda cihaz bedellerini ödersiniz.

Ürünler ile ilgili bir arıza durumunda tüm sorumluluk cihaz üreticisinde olur.. Kampanya dâhilinde verilen ürünle ilgili her türlü talep ve şikâyette ürünle ilgili garanti kapsamındaki işlemler yapılır. Bu arızalardan dolayı cihaz üreticisine veya Türk Telekom’a başvurabilirsiniz: .

Apple Ürünleri İletişim:

http://www.apple.com/tr/

Samsung Ürünleri İçin İletişim:

http://www.samsung.com/tr/

Türk Telekomünikasyon A.Ş. İletişim:

Türk Telekom Çağrı Merkezi

Telefon numarası: 444 5 444

Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için faydalanabileceğiniz cihaz miktarları stok durumuna göre belirlenir.

TTVPN ürün sahibiyseniz Diğer kampanyalardan faydalanırken müşterileri, bu kampanyadan faydalanabilirsiniz