Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Avantajlı Bulut Depo Kampanyası

Avantajlı BuluTT Depo Kampanyası

Şimdi İş Avantaj ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerine geçen müşterilerimize 1 yıl boyunca BuluTT Depo 5GB ücretsiz!

Kampanya 24.10.2014 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya başvurular www.ttvm.com.tr web sitesi üzerinden alınacaktır. Siteye üye olmanız, kampanyaya başvuracağınız telefon numaranızı girmeniz ve istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.

  • Türk Telekom iş yeri müşterisi olarak, İş Avantaj ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerine geçmeniz ve bu tarifelerden faydalanmaya devam etmeniz kampanyaya katılmanız için yeterlidir.
  • Kampanyadan telefon, TT Dijital İkili Hat, TT Dijital Çoklu Hat ve Centrex hizmetlerinden birini alan müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Telefon numarası başına 1 adet BuluTT Depo hesabı alınabilir.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
    • Kampanyanın tanımlandığı hattın devri, dâhil olunan tarifeden daha düşük bir tarifeye geçilmesi ve/veya iptali durumunda kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.
    • BuluTT Depo kampanyanızı 1 senenin sonunda iptal ettirmediğiniz taktirde 1. senenin sonunda otomatik olarak en küçük BuluTT Depo ürününün aylık tarifesinden ücretlendirileceksiniz.

Bir hat için bir BuluTT Depo hesabınız oluşturulabilir.

BuluTT Depo ile ilgili olarak detaylı bilgilere www.buluttdepo.com , www.bulutt.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan her türlü soru ve bilgi talebinizi Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’e iletebilirsiniz.

Kampanyaya başvuru süresi 6 aydır. Kampanyadan yararlanma süresi BuluTT Depo hesabınız aktifleştirildikten itibaren 1 yıldır.

Kampanya süresi boyunca istediğiniz BuluTT Depo paketlerine ücreti dahilinde geçebilirsiniz.