Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Ücretsiz 3G İnternet Kampanyası

Şimdi İş Avantaj ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerini kullanan iş yerleri için internete girmek çok kolay! Kampanyamıza katılın, her an internete bağlı kalın işinizi kesintisiz sürdürün!

Her an internete bağlı kalmak, ofis dışındayken de iletişimini sürdürmek istiyorsanız sizler için büyük fırsat: Ücretsiz 3G İnternet Kampanyası.

İş telefonu kullanmanın ayrıcalığını hissedin!

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

Esnaf ve KOBİ’ lerin en büyük destekçisi BİZ, iletişiminizi kesintisiz sürdürebilmeniz için faydalar sunmaya devam ediyor. 2 yıl abonelik sözü verin İş Avantaj Her Yöne ve Esnafa Özel paketlerinize 1 GB kapasiteli 3G Mobil Internet ve mobil modem ücretsiz olsun!

Katılım Koşulları:

  • İş Avantaj Her Yöne 300 ve üzeri ve Esnafa Özel 450 ve üzeri paketlerde olup 2 yıl abonelik sözü vermeniz kampanyaya katılımınız için yeterlidir.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
  • Bu kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanyadan yararlanan hattınızın son 6 aylık faturalarında ödenmemiş borcunun olmaması gerekir.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınızı devretmeniz, dâhil olduğunuz tarifeden daha düşük bir tarifeye geçmeniz ve/veya iptal etmeniz durumunda kampanyadan çıktığınız varsayılacağından ve kampanya cayma bedeli olarak ücretsiz sunulan 3G İnternet paketi ve mobil modemin piyasa bedeli kampanyaya dâhil ettiğiniz hattınızın faturasına yansıtılır. Sunulan mobil modemin piyasa bedeli aşağıdaki gibidir:
    Modem Ceza Bedeli ( Vergiler Dâhil)
    Mobil Modem 120,00 TL
  • Kampanya kapsamında sunulan 1 GB internet paketinin yürürlükteki tarifesi 15 TL’dir. Kampanyadan cayma bedeli olarak kampanyadan yararlandığınız ay sayısı x paketin tarifesi kadar cayma bedeli Avea faturanıza yansıtılır.

Kampanyaya katılım için hat sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Sunulan 3G İnternet aboneliği 1 GB mobil internet kullanımını kapsar. 1 GB 3G Mobil İnternet Paketi’nin aşmanız durumunda internet bağlantı hızınız internet kullanımı için yeterli olmayan 1kbps’a düşürülür ve paketsiz kullanımlarınız ücretlendirilmez. SMS kullanımlarınız 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir ve AVEA faturanıza yansır.

Kampanya kapsamında sunulan 3G Mobil İnternet aboneliği ile ilgili her türlü soru ve bilgi talebinizi Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’e iletebilirsiniz.

Aboneliğiniz iki yıl boyunca ücretsiz olarak sunulur. İkinci yılın sonunda mevcut tarifenizden ücretlendirilirsiniz. Aboneliğinize ait mevcut tarife için www.avea.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kampanyaya katılımınızdan sonra ilgili aktivasyon abonelikle ilgili evraklar alındıktan sonra satış kanalı tarafından yapılır.

Kampanya katılımı sırasında abonelik sözünüze yönelik taahhütnameden doğan damga vergisi ilk faturanıza yansıtılır. Yürürlükteki damga vergisi oranına www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Guncel-Damga-Vergisi-Orani adresinde yer verilmiştir.

Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz Mobil İnternet Aboneliği ile ilgili hattın aktivasyonu ve aylık kullanım vergileri Avea faturanıza yansıtılır. Ayrıca sunulan hattan SMS gönderimi yapmanız durumunda 33,25 Kuruş/Adet ücretlendirilirsiniz.

İndirilebilir Dokümanlar