Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

HaTT Kampanyası

Hat Kampanyası

Hatt kampanyası ile iş yerinizde kullandığınız Türk Telekom hatlarınızı gruplayabilir farklı sürelerde hat adedi taahhüdü vererek telefon konuşmalarınızda indirim kazanabilirsiniz!

Kampanya, 01.03.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Hatt kampanyasında verdiğiniz taahhüt süresi boyunca kampanyaya katıldığınız hatlarınıza, aşağıdaki taahhüt süresine göre belirlenmiş indirim oranı yansır:

Taahhüt Süresi

6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay
4% 7% 8% 9%

Hemen Başvur

Katılım Koşulları

  • TT İş Avantaj, İş Avantaj BİZ, İş Avantaj Her Yöne, Kamu Avantaj veya Kamu Avantaj Her Yöne kurumsal tarife paketlerinde 10 hat ve üzeri aboneliğiniz varsa bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu tarifeler için kampanya kapsamındaki hizmet – alt hizmet türleri aşağıdadır:
    • PSTN – PSTN
    • PSTN – Dijital İkili Hat
    • PSTN – Centrex
    • Dijital Çoklu Hat – Dijital Çoklu Hat

Kampanya koşulları ile ilgili detaylı bilgiye taahhütname üzerinden de ulaşabilirsiniz.Taahhütname için tıklayınız.

  • Kampanyaya başvurduğunuz durumda, kampanya taahhütnamesinde belirttiğiniz hatlarınızın sayısının, taahhüt süresi boyunca, %8’i çıkarıldıktan sonra kalan sayıdan daha az olmaması gerekir. Örneğin 100 hattı ile kampanyaya katılan bir müşterimiz minimum 92 adet hat sayısına inebilir.

Kampanyaya Türk Telekom müdürlüklerini ziyaret ederek kolayca başvurabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan hatlarınızın kampanyadan yararlandırılabilen ve yeni abone alımına açık olan diğer tarifelere geçişini, kampanya süresince sağlayabilirsiniz.

Kampanya taahhüdü süresince kampanyaya katıldığınız toplam hat adedinizin %8’inden fazlası iptal olması durumunda kampanya kapsamında verilen taahhüt bozulur. Kampanya dışındaki tarifelere geçiş, hatların devredilmesi gibi kapsam dışında kalan diğer durumlar da hattınızın kampanyadan çıkarılmasına yol açar.

Her bir hat grubu için tek bir taahhüt vermeniz yeterlidir.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için kampanya taahhütnamesinden doğan damga vergisini sadece bir defaya mahsus olmak üzere ödemeniz yeterlidir.

İndirilebilir Dokümanlar