Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

İş Telefonu Alana İndirimli İşyerim Fırsatları Kampanyası

TTNET’in, Türk Telekom’lu iş yerlerine özel hazırladığı kampanyalara katılma fırsatını kaçırmayın!

Türk Telekom’un uygun iş yeri tarifelerinden yeni bir hat almanız ya da hattınızı Türk Telekom’ a taşıyıp bu tarifelere geçirmeniz durumunda, TTNET’in Türk Telekom’lu iş yerlerine özel hazırladığı kampanyalara katılabilir, iletişim giderlerinizde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kampanya, 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Hemen Başvur

Katılım Koşulları

 • Türk Telekom’un İş Avantaj Her Yöne ve Esnafa Özel tarifelerinden yeni bir hat alırsanız ya da hattınızı Türk Telekom’ a taşıyıp bu tarifelere geçerseniz 24 ay abonelik sözünüzle TTNET’in size özel hazırladığı kampanyalardan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • TTNET tarafından sunulan kampanyalardan yararlanacağınız kampanyanın tüm kuralları geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil olan Türk Telekom tarifeleri aşağıdaki gibidir:
 • Kampanyadan yararlanmak için yeni bir hat almanız ya da geçmeniz gereken Türk Telekom Tarifeleri:

  Tarife Açıklama
  İş Avantaj Her Yöne 100
  İş Avantaj Her Yöne 200
  İş Avantaj Her Yöne 300
  İş Avantaj Her Yöne 600
  İş Avantaj Her Yöne 1.000
  İş Avantaj Her Yöne 1.500
  İş Avantaj Her Yöne 2.000
  İş Avantaj Her Yöne 5.000
  Esnafa Özel 250
  Esnafa Özel 450
  Esnafa Özel Özgür
 • İş Telefonu Alana İndirimli İşyerim Fırsatları Kampanyası’ndan çıkmanız durumunda TTNET tarafında yararlanmakta olduğunuz kampanyadan da çıkmış sayılırsınız.

Kampanyadan Türk Telekom’un İş Avantaj Her Yöne ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerinden yeni bir hat almanız ya da hattınızı Türk Telekom’ a taşıyıp bu tarifelere geçiş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Son 3 ay içerisinde hat iptali yaptırdıysanız bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyaya Türk Telekom hattınıza 24 ay abonelik sözü vererek katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki Türk Telekom hizmetini iptal ettirmeniz, kampanyaya dahil olduğunuz tarifeden daha düşük bir tarifeye geçmeniz, kampanyalar kapsamındaki tarifelerden farklı bir tarifeye geçmeniz durumunda kampanyalardan çıkmış sayılırsınız. İş Telefonu Alana İndirimli İşyerim Fırsatları Kampanyası’ndan çıkmanız durumunda seçmiş olduğunuz TTNET kampanyasından da çıkmış sayılırsınız ve yararlanmakta olduğunuz TTNET kampanyasında belirlenen cayma bedeli faturanıza yansıtılır.

İndirilebilir Dokümanlar