Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Kayıtlı E-Posta Kep ve e-imza Aboneliği Kampanyası

Türk Telekom ayrıcalığıyla KEP sistemine hemen geçin, Türkkep’ten alacağınız KEP adresiniz ile resmi yazışmalarınızı yasal geçerli ve güvenli olarak yapın!

Türk Telekom’un İş Avantaj Her Yöne 100 ve üzeri tarifeleri ile Esnafa Özel 250 ve üzeri tarifelerindeyseniz, bu tarifelerden yeni hat alırsanız ya da hattınızı bu tarifelere geçirirseniz, 12 aylık abonelik sözü vererek, ücretsiz olarak KEP aboneliğine ya da taksitli olarak KEP veya E-imza aboneliğine sahip olabilirsiniz.

Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları

 • Türk Telekom’un İş Avantaj Her Yöne, Esnafa Özel tarife paketlerinde bulunmanız ya da bu tarifelere geçmeniz durumunda iş telefonunuza 12 ay abonelik sözü vererek, kampanya kapsamındaki KEP gönderim paketlerinden ücretsiz ya da taksitli olarak sunulan seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için bulunulması ya da geçilmesi gereken Türk Telekom tarifeleri aşağıdaki gibidir:

  İş Avantaj Her Yöne 100, 200, 300, 600, 1.000, 1.500, 2.000, 3.000

  Esnafa Özel 250, 450, Özgür

 • Kampanyaya katılan abonelikler için sunulan pakete göre %0,948 (binde dokuz virgül kırk sekiz) damga vergisi ilk Türk Telekom faturasına yansıtılır.
 • Teklif 1: Kampanya kapsamında, 12 ay abonelik sözü vermeniz durumunda, bulunduğunuz tarifeye göre değişen gönderim adetleri ile KEP aboneliğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Sunulan KEP Paketleri ve tarife dağılımı aşağıdaki gibidir:

  Tarife Alınabilecek KEP Paketi

  İş Avantaj Her Yöne 100
  İş Avantaj Her Yöne 200
  İş Avantaj Her Yöne 300
  Esnafa Özel 250
  Esnafa Özel 450

  Gönder 20 Paketi – Yıllık
  (KEP adresini ve 1 yıl boyunca 20 gönderim hakkını kapsar. )

  İş Avantaj Her Yöne 600
  İş Avantaj Her Yöne 1.000
  İş Avantaj Her Yöne 1.500
  Esnafa Özel Özgür

  Gönder 50 Paketi – Yıllık
  (KEP adresini ve 1 yıl boyunca 50 gönderim hakkını kapsar. )

  İş Avantaj Her Yöne 2.000
  İş Avantaj Her Yöne 3.500
  İş Avantaj Her Yöne 5.000

  Gönder 100 Paketi – Yıllık
  (KEP adresini ve 1 yıl boyunca 100 gönderim hakkını kapsar. )

 • Teklif 2: Kampanya kapsamında, 12 ay abonelik sözü vermeniz durumunda, taksitli olarak sunulan paketler aşağıdaki gibidir. Kampanya kapsamındaki tüm tarifeler için bu paketlerden faydalanabilirsiniz.

  E-İmza, Alıcı / Gönderici, Gönder 20 Paketi – Yıllık, Gönder 50 Paketi – Yıllık, Gönder 100

  Paketi – Yıllık, Gönder 250 Paketi – Yıllık, Gönder 500 Paketi – Yıllık, Gönder 1.000 Paketi - Yıllık

 • Kampanya kapsamında 12 ay taksitli olarak sunulan paketlerin KDV dahil ücretleri aşağıdaki gibidir:

  Abonelik Taksit Tutarı / Ay
  E-İmza 9,00 TL
  Alıcı / Gönderici 4,00 TL
  Gönder 20 Paketi 6,00 TL
  Gönder 50 Paketi 7,00 TL
  Gönder 100 Paketi 10,00 TL
  Gönder 250 Paketi 20,00 TL
  Gönder 500 Paketi 40,00 TL
  Gönder 1.000 Paketi 70,00 TL

Kampanya ile Türk Telekom ve Türkkep işbirliği ile Kayıtlı elektronik posta (KEP) ve E-imza aboneliği hizmeti sunulur. Türk Telekom’un İş Avantaj Her Yöne 100 ve üzeri tarifeleri ile Esnafa Özel 250 ve üzeri tarifelerindeyseniz, bu tarifelerden yeni hat alırsanız ya da hattınızı bu tarifelere geçirirseniz, 12 aylık abonelik sözünüze, ücretsiz KEP aboneliğine ya da taksitli olarak KEP veya E-imza aboneliğine sahip olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan KEP ve E-imza aboneliği hizmetine ilişkin özellikler aşağıdaki gibidir:

E-imza Paketi

E-imza hizmetinin sunulduğu pakettir. 1 (bir) yıllık kullanım hakkı içerir.

KEP Alıcı/Gönderici Paketi

KEP adresinin bulunduğu pakettir. Bu paketi kullanmanız durumunda Türkkep’e her bir gönderim için ayrıca ücret ödersiniz. Tarife ücretleri hizmet sağlayıcı tarafından belirlenmekte ve kurumsal web sitelerinde yayımlanır. Bir yıllık kullanım hakkı içerir.

KEP – Gönder Paketleri

KEP adresinin ve KEP Gönderi hakkının bulunduğu pakettir. Paket yanında yazılı rakam bir yıl boyunca yapılabilecek gönderi hakkını tanımlar. ( ÖR: KEP Gönder 50 – 1 yıl boyunca 50 KEP Gönderisi ). Bir yıllık kullanım hakkı içerir. KEP gönderisinin boyutunun 1 MB’ a kadar olduğu durumlarda her bir gönderi için tek hak kullanılır. 1 MB’ı aşan gönderiler için aşağıdaki katsayılara göre gönderim hakkı düşer:

GÖNDERİ BÜYÜKLÜĞÜ GÖNDERİ BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE  GÖNDERİ SAYISI KARŞILIĞI
1 MB’a kadar 1.00
1 – 5 MB 1.80
5 – 10 MB 2.70
10 – 15 MB 3.60
15 – 25 MB 4.00

Kampanyadan 12 ay abonelik sözü vererek faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil edilen hatlarınız için, kampanya kapsamındaki tarife ve paketlerinizin herhangi birinin kampanyadan çıkması, hattınızın ya da hizmetinizin kapatılması, başka operatöre taşınması, haklı nedenlerle sözleşmenizin iptali, hat dondurma vb. durumlarında kampanya cayma bedeli yansıtılır.

Kampanyaya dâhil olduğunuz tarifeden daha yüksek bir tarifeye geçerseniz, ilk dâhil olduğunuz tarifedeki taksit tutarları yansıtılmaya devam edilir.

Kampanyaya dahil olduğunuz hattın altındaki bir tarifeye geçerseniz kampanyadan çıkmış sayılırsınız.

Cayma bedeli, taahhüt karşılığı bedelsiz verilen abonelikler için piyasa fiyatının tamamı, taksitle sunulanlar için ürünün piyasa bedelinden ödenen taksit tutarları çıkarılarak kalan tutarın fatura edilmesi şeklindedir.

Birden fazla aboneliğiniz için birden fazla başvurunuz kabul edilir.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için hatlarınızın tarifesini kampanya kapsamındaki tarifelere geçirmeniz ya da bu tarifelerden yeni hat almanız gerekir. Hali hazırda bu tarifelerden birindeyseniz kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında bulunması gereken tarifeler aşağıdaki gibidir:

İş Avantaj Her Yöne 100, 200, 300, 600, 1.000, 1.500, 2.000, 3.500, 5.000

Esnafa Özel 250, 450, Özgür

Kampanya kapsamında sunulan KEP ve E-imza aboneliği hizmeti ile ilgili her türlü konuda hizmeti sunan Türkkep firmasına ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden destek alabilirsiniz:

Telefon: 0850 470 0 537
E-posta: destek@turkkep.com.tr

Kampanya kapsamında sunulan hizmeti satın aldığınız takdirde bilgileriniz Türkkep’e iletilir. Türkkep sizinle iletişime geçer ve KEP aboneliğiniz için hazırlamanız gereken evrak listesini bildirerek sizden randevu alır. Evraklarınızı alarak abonelik hizmetleri için aktivasyon işlemini yapar ve hizmetten yararlanmaya başlarsınız.

Türkkep’in abonelik için talep ettiği, hazırlamanız gereken evrak listesi aşağıdaki gibidir:

Şahıs firmaları, Anonim, Limited ve Komandit şirketler, kamu kurumları, kooperatif, vakıf vb. kurumlar Kurumsal KEP Başvuru formu doldurur.

Bu doğrultuda gerekli evraklar:

Kurumsal Sözleşme

 • Kurumsal KEP Başvuru Formu ve Sözleşme. İlk sayfa adres, telefon, faks ve e-posta adresi. Her sayfaya imza ve en son sayfaya tarih, isim, soy isim ve imza.
 • TÜRKKEP E-İmza Başvuru Formu 1. sayfa doldurulur, 2. sayfa imza, 3. sayfa isim, soy isim ve imza.
 • Ticaret Sicil Memurluklarından alınacak Ticaret Sicil Tasdiknamesi veya Faaliyet Belgesi.
 • Tüzel kişi adına KEP hesabı başvurusunda bulunan yetkili kişi / kişilerin imza sirküleri veya vekâletname gibi yetkili olduklarını gösteren belge ( aslı veya noter tasdikli suretinin gösterilmesi zorunludur )
 • İşlem ve kurum yetkilisi olarak atanacak kişilerin kimlik fotokopileri
İndirilebilir Dokümanlar