Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Şimdi Kiralık Devre hizmetine başvurun, teçhizat masrafından kurtulun!

Kampanya, 26.01.2015 – 26.07.2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kiralık Devre Teçhizat Kampanyası, 26.01.2015 tarihi itibariyle tekrar yürürlüğe girmiştir.

Katılım Koşulları

  • Kampanyadan Perakende ve Toptan müşterisi iseniz yeni Kiralık Devre başvurusunda bulunarak faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyadan en az bir ucunun teknoloji tipi “TDM” olan 256 Kbps, 512 Kbps, 1 Mbps ya da 2 Mbps hızında olan Kiralık Devre hizmeti başvurusunda bulunarak yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında Kiralık Devre başvurusunda bulunduğunuzda Bağlantı ücreti ve Devre Hazırlama ücretlerini ödersiniz.
  • Kampanya kapsamında sizlere ücretsiz olarak temin edilecek TDM teçhizatlarının mülkiyeti Türk Telekom’a aittir.
  • Kampanya kapsamında talep ettiğiniz teçhizatlar size teslim edilebileceği gibi, tercih etmeniz durumunda teçhizatların kurulumu Türk Telekom tarafından gerçekleştirilebilir.

Kampanyaya tüm Türk Telekom İl ve Bölge Müdürlükleri üzerinden başvurabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında; Kiralık Devre hizmeti için başvuruda bulunduğunuzda 18 ay abonelik taahhüdü vermeniz durumunda, 1 TDM ucu için teçhizat talep ediyorsanız 1 adet teçhizat, her iki TDM ucu için de teçhizat talep ediyorsanız 2 adet teçhizata ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya 18 aylık taahhüt vererek katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamında taahhüt verdiğiniz devrenin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir nedenle iptal olması/aboneliğinizin sona ermesi durumunda taahhüdünüz bozulur.

18 ay abonelik taahhüdünde bulunmanız ve taahhüt süresi dolduktan sonra devrenizin herhangi bir nedenle iptal olması durumunda ve kampanya kapsamında taahhüt verdiğiniz devrenin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir nedenle iptal olması/aboneliğinizin sona ermesi durumunda ücretsiz olarak size temin edilen teçhizat/teçhizatlar çalışır halde, sağlam ve tam olarak teslim alınır.

İndirilebilir Dokümanlar