Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Türk Telekom

Kiralık Devrede Yüksek Hızlarda 1 Artı 1 Kampanyası

Kiralık Devreler’de Yüksek Hızlarda 1+1 Kampanyası

Kiralık Devreler’de Yüksek Hızlarda 1+1 Kampanyası; Yurtiçi Kiralık Devre hizmetinde yüksek hız kullanımını ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik bir kampanyadır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 01.02.2018 tarihi itibarıyla başlayacak olup, 6 ay geçerli olacaktır.
  • Söz konusu kampanyadan, Yurtiçi Kiralık Devre hizmetini alan, yüksek bant genişliği ihtiyacı olan, perakende yeni ve mevcut iş yeri müşterileri yararlanabileceklerdir.
  • Kampanyadan başvuru başlangıç tarihi ve başvuru bitiş tarihi arasında olmak üzere, tesis başvurusu yapılan ikili yeni devre grupları veya mevcutta çalışan bir devreyle aynı kapasitede olmak üzere tesis edilecek yeni devre ile oluşacak ikili devre grupları faydalandırılabilecektir. İkili devre gruplarının kampanyaya dahili, devre grubunu oluşturan her iki devre de tesis edildikten sonra gerçekleştirilecektir. Başvuru süresi içerisinde başvurusu alınmış ancak başvuru bitiş tarihinde henüz tesisi tamamlanmamış devreler de kampanyadan faydalandırılabilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki ikili devre gruplarını oluşturan devrelerin en az bir uç adresi aynı olacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki devreler faturalandırma başlangıç tarihi itibariyle 24 ay taahhüt altında olacaktır. Taahhüt süresi boyunca aynı hızdaki ikili devre grupları tek devre fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Devrelerin kampanyadan faydalandırılabilmesi için Gbit/sn seviyesindeki (2,4 Gbit/sn, 5 Gbit/sn, 10 Gbit/sn) hızlarda olması gerekmektedir. İkili devre grubunda yer alan devreler aynı hızda olacaktır.

Bu kampanyadan faydalandırılan abonelikler diğer hiçbir uygulama ve kampanyadan faydalanamayacaktır.

Müşterilerin taahhüt süresince daha alt kademeye nakil yapmak suretiyle kampanya başvuru tarihindeki tahakkuk kademesinin altına düşemeyeceklerdir (Örneğin taahhüt devam ederken şehirlerarası kademeden şehiriçi kademeye geçecek şekilde nakil yapılması). Kampanya başvurusundaki kademenin altına düşülmesi durumunda taahhüt bozulmuş olacaktır. Ceza bedeli yansıtılacaktır.

Kampanya'ya başvurularınızı Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz