Türk Telekom Kurumsal Ürünler

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Türk Telekom

Kiralık Devreler'de İki Kat Hız Kampanyası

Kiralık Devrelerde İki Kat Hız Kampanyası; TDM şebekesi üzerinden kiralık devre hizmeti almakta olan mevcut müşterilerin devre hızlarının 18 ay süresince ek ücret ödenmeksizin 2 katına çıkarılmasına yönelik bir kampanyadır.

 • Perakende ve toptan seviyede TDM şebekesi üzerinden kiralık devre hizmeti alan tüm müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanya süresi içerisinde başvuran müşterilerimizin başvurdukları tarihten itibaren TDM şebekesi üzerinden verilen kademe hızları (64 Kbit/sn, 128 Kbit/sn, 256 Kbit/sn, 512 Kbit/sn, 1 Mbit/sn ve 2 Mbit/sn) 18 ay süreyle ek ücret talep edilmeksizin 2 katına çıkarılacaktır.
 • Müşteriler hız artırımı kampanyasından faydalanabilmek için diğer yararlanılan kampanyalardan bağımsız olarak 18 ay süreli taahhüt vereceklerdir.
 • Müşteriler hız artırımından doğacak teçhizat ihtiyaçlarını Türk Telekom’dan karşılamak isterlerse ek olarak 6 ay daha (toplamda 24 ay) taahhüt altında olacaklardır.
 • Müşterinin İki Kat Hız Fırsatı Kampanyası’ndan yararlandırılan devresi için kampanya dâhilindeki hızlardan birine tekrar hız artırımı istemesi durumunda, taahhüt bitiş tarihinde değişiklik olmaksızın hız artırımı talebi karşılanacak ve yeni talep ettiği hızın bir kademe altındaki hıza ait tutarı ödemesi söz konusu olacaktır.
 • Müşterinin, kampanya kapsamında hız artırımı gerçekleştirilen devresinin hızını hız artırımı yapılmadan önceki hızından daha aşağı bir hıza düşürmek istediği ya da hattın iptal olduğu durumlarda taahhüt bozulmuş sayılacaktır. Müşteri taahhüdü bozduğu tarihe kadar kampanya kapsamında faydalandığı süre için kullanılan devre hızının güncel tarifelerdeki tutarı ile bir kademe altındaki hızın güncel tarifelerdeki tutarı arasındaki farkı ödemekle yükümlü olacaktır. Kampanya kapsamında devre hızının 2Mbit/sn’den 4Mbit/sn’e çıkarılmış olması ve devrenin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir nedenle taahhüdün bozulması durumunda, hız artırımının gerçekleştirildiği tarih ile taahhüdün bozulduğu tarih arasındaki süre zarfında alınmayan ücretler, 2 Mbit/sn’in ilgili dönemdeki tarifesinin iki katı ile 2 Mbit/sn tarifesi arasındaki farkın hesaplanması suretiyle tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında, yüksek hızlar için devre hızlarının iki katına çıkarılması ( Örneğin, devre hızının 1 Mbps’den 2 Mbps’ye veya 2 Mbps’den 4 Mbps’ye çıkarılması) devreye ait bakır lokal erişimin kalitesine, mesafeye vb. teknik kısıtlara bağlı olarak gerçekleştirilebilecektir.  Bu nedenle, kampanya teknik imkânlar elverdiği sürece uygulanacaktır.
 • Taahhüt süresinden önce hız artırımı nedeniyle teçhizat sağlanan müşterilerin herhangi bir nedenle taahhütlerinin bozulması durumunda aylık ücretler arasında oluşacak farka ek olarak teçhizat kullanım bedeli de müşteriden alınacak ve müşteri cihazı sağlam olarak Türk Telekom’a iade edecektir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekom’dan teçhizat da alan müşterinin taahhüt süresi dolduktan sonra aboneliğinin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda müşteri teçhizatı sağlam olarak Türk Telekom’a iade edecektir.
 • Kiralık Devrelerde İki Kat Hız Fırsatı Kampanyası kapsamında müşterilerimiz;

1 (bir) adet teçhizatı Türk Telekom’dan temin ettiyse;

 • Kampanyaya katılım tarihinden itibaren 12 ay içerisinde herhangi bir nedenle aboneliğinin iptal edilmesi/kampanyadan çıkmak istemesi durumunda 284 TL’yi (vergiler dâhil),
 • Kampanyaya katılım tarihinden itibaren 12. aydan sonra (ve 24. ay tamamlanıncaya kadarki süreçte) herhangi bir nedenle aboneliğinin iptal edilmesi/kampanyadan çıkmak istemesi durumunda ise 142 TL’yi (vergiler dâhil),

2 (iki) adet teçhizatı Türk Telekom’dan temin ettiyse;

 • Kampanyaya katılım tarihinden itibaren 12 ay içerisinde herhangi bir nedenle aboneliğinin iptal edilmesi/kampanyadan çıkmak istemesi durumunda 568 TL’yi (vergiler dâhil),
 • Kampanyaya katılım tarihinden itibaren 12. aydan sonra (ve 24. ay tamamlanıncaya kadarki süreçte) herhangi bir nedenle aboneliğinin iptal edilmesi/kampanyadan çıkmak istemesi durumunda 284 TL’yi (vergiler dâhil)

ödemekle yükümlü olacaktır.