Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Şirketimizce verilen Kiralık Devre hizmetlerinde müşterilerimizin ilk edinim maliyetlerini azaltmak ve bu yolla söz konusu hizmeti almalarını kolaylaştırmak amacıyla, Kiralık Devreler’de Teçhizat Kampanyası’nın başlatılması uygun görülmüş olup, Kampanya’ya ilişkin detaylar aşağıda açıklanmaktadır:

  • Kampanya 27 Aralık 2010 itibariyle başlayacak ve 1 (bir) yıl sürecektir.
  • Kampanya’dan sadece yeni Kiralık Devre başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabilecek olup, mevcut müşterilerin Kampanya’dan yararlandırılması söz konusu olmayacaktır.
  • Kampanya’dan en az bir ucu TDM şebekesi üzerinden çalıştırılan 64 Kbps, 128 Kbps, 256 Kbps, 512 Kbps, 1 Mbps ya da 2 Mbps hızında Kiralık Devre hizmeti başvurusunda bulunan Perakende ve Toptan müşterileri yararlanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında Kiralık Devre hizmeti için başvuruda bulunan müşterilerin 18 (onsekiz) ay abonelik taahhüdünde bulunması durumunda, 1 (bir) TDM ucu için teçhizat talep ediliyorsa 1 (bir) adet teçhizat, her iki TDM ucu için de teçhizat talep ediliyorsa 2 (iki) adet teçhizat Müşteri’ye ücretsiz olarak temin edilecektir.

Kampanya kapsamında talep edilen teçhizatlar müşterilerimize teslim edilebileceği gibi, müşterilerimizin tercih etmesi durumunda teçhizatların kurulumu Şirketimiz tarafından gerçekleştirilebilecektir.

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız