Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Kurumsal TTE4 Upsell & Geçiş Kampanyası

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom avantajlı cihaz kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.Kurumsal TTE4 Upsell ve Geçiş Kampanyası ile TTE4 DECT Telefonu 24 aylık taksit seçenekleri ile alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ilk 3 ay boyunca kampanyaya katıldığınız tarife paketindeki kadar ücretsiz görüşme süresi kazanırsınız. Hediye edilen görüşme dakikaları hattınızın kampanyaya katıldığı tarihteki tarife paketi ile aynı yönleri kapsar.

Kampanya 30 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir. (Stoklarla sınırlıdır.)

Katılım Koşulları:

  • Kampanyadan mevcut tarifeniz; İş Avantaj Biz; İş Avantaj Her Yöne; Esnafa Özel ise faydalanabilirsiniz.
  • 24 ay abonelik sözü vererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için hattınızın son ödeme tarihi geçmiş borcunun olmaması ve şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekir.
  • Taahhütnamenin yürürlüğünden doğan % 0,948 (binde dokuz yüz kırk sekiz) oranındaki Damga Vergisi Abone tarafınızdan ödenir, bu kapsamda ilk faturanıza yansıtılır.
Tarife Adı Cihaz Taksiti
İş Avantaj Her Yöne 100 9,00 TL
İş Avantaj Her Yöne 200
İş Avantaj Her Yöne 300
İş Avantaj Her Yöne 600
İş Avantaj Biz 100
İş Avantaj Biz 200
İş Avantaj Biz 300
İş Avantaj Biz 600
Esnafa Özel 250
Esnafa Özel 450
İş Avantaj Her Yöne 1000 6,00 TL
İş Avantaj Her Yöne 1500
İş Avantaj Her Yöne 2000
İş Avantaj Her Yöne 5000
İş Avantaj Biz 1000
İş Avantaj Biz 1500
İş Avantaj Biz 2000
Esnafa Özel Özgür

Kampanya kapsamındaki satışlar ÖİV’den muaftır.

Kampanyadan 24 ay abonelik sözü vererek faydalanabilirsiniz.

Taahhüt süresi içerisinde aboneliğin devri veya iptali durumunda kampanya kapsamında sunulan ürün paketinin piyasa bedelinden ödediğiniz taksit tutarlarının düşülmesi sureti ile kalan tutar son faturanıza yansıtılır.

Kampanya kapsamında 24 ay boyunca belirlenen taksit tutarlarını ödersiniz. Ayrıca damga vergisi tarafınızdan karşılanacak olup, sadece bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturanıza yansıtılır.

Kampanya kapsamında temin edilen ürünün piyasa bedelinin (KDV hariç tutarının) binde 9,48’i müşteri faturasına damga vergisi olarak yansıtılır.

Kampanya kapsamında tarife paketinizi kampanya kapsamındaki tarife paketleri dışında bir tarife paketine geçirmek istemeniz veya söz konusu tarife paketleri içerisinde daha alt bir tarife paketine geçiş yapmak istemeniz durumunda cezai şart işler. Ancak belirtilen tarife paketleri arasında upsell yapılabilir. Kampanya bedelinde değişiklik olmaz.

Kampanyadan faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Arıza durumunda ve ürün ile ilgili her türlü talep ve şikâyetinizde Teleservice Yetkili Teknik Servisi veya Türk Telekom ile irtibata geçebilirsiniz.

İndirilebilir Dokümanlar