Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Biten Kampanyalar

Türk Telekom

TTVPN’de Büyükşehir Belediyeleri’ne İndirim Kampanyası

Kiralık Devre Teçhizat Kampanyası

Şehirlerin teknolojik dönüşüm projelerinde Türk Telekom, Büyükşehir Belediyeleri’nin yanında!

TTVPN hizmetinde başvuru yapacağınız her bir yeni devre için 18, 24 ya da 36 ay taahhüt sözü vermeniz durumunda, özel indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

KAPSAM

 • 1. Kampanya 27.10.2015 ile başlayacak olup 01.02.2016 tarihinde sona erecektir.
 • 2. Müşterilerin aylık kira bedelleri ve port ücretleri için kampanya kapsamında faydalanacağı uç başına indirim oranları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.
  Taahhüt Süresi
  Nüfüs 18 ay 24 ay 36 ay
  1.000.000 ve Altı %14 %20 %25
  1.000.000 Üzeri %18 %24 %29
 • Büyükşehir İlçe belediyeleri ve Büyükşehir Belediyelerine Bağlı Bağımsız Bütçeli Kurumların kampanya kapsamında alacakları indirim oranları bağlı oldukları Büyükşehir Belediyesi’nin nüfusu dikkate alınarak belirlenir.
 • Kampanya TTVPN hizmetini mevcut durumda almayan ve kampanya başvuru dönemi içerisinde uç başvurusunda bulunacak olan Büyükşehir Belediyeleri, Büyükşehir belediyelerine bağlı Büyükşehir İlçe Belediyeleri ve Büyükşehir Belediyelerine bağlı bağımsız bütçeli kurumlara uygulanabilecektir.
 • Kampanya sadece TTVPN’de Teçhizat Kampanyası ve TTVPN Port Kampanyası’yla birleştirilebilecektir.

Kampanyaya başvurularınızı Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanya başvuruları; 444 5 444 çağrı merkezinden, İşyerim Çağrı Merkezi Müdürlüğü/Uzmanlığından ve Satış Yöneticilerinden alınacak olup, imzalatılan taahhütname Kurumsal Müşteri Müdürlüğü tarafından dosyaya eklenecektir.

Kampanya TTVPN hizmetini mevcut durumda almayan ve kampanya başvuru dönemi içerisinde uç başvurusunda bulunacak olan Büyükşehir Belediyeleri, Büyükşehir belediyelerine bağlı Büyükşehir İlçe Belediyeleri ve Büyükşehir Belediyelerine bağlı bağımsız bütçeli kurumlara uygulanabilecektir.

Evet, kampanya kapsamında 18,24 ve 36 ay taahhütlü seçenekler sunulmaktadır.

Kampanya kapsamında taahhüt verilen devrenin iptal edilmesi ya da taahhüt edilen hız ya da paketin altına düşülmesi durumunda;

 • Eğer kalan aylarda elde edilecek gelir o güne kadar sağlanan faydadan düşükse kalan aylarda elde edilecek gelir alınır.
 • Eğer kalan aylarda elde edilecek gelir o güne kadar sağlanan faydadan yüksekse o güne kadar sağlanan fayda geri alınır.

İndirilebilir Dokümanlar