Türk Telekom Kurumsal Ürünler

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Yönetilen İçerik Filtreleme

Türk Telekom Yönetilen İçerik Filtreleme Hizmeti ile internet ağınızı zararlı içeriklerden korumak artık mümkün! Bu hizmet ile taranacak web sitesi içeriklerini ve tarama kurallarını belirleyebilir, belirlediğiniz kurallara göre tespit edilen zararlı içeriklerin ağınıza ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Yönetilen İçerik Filtreleme hizmeti, taranan web sitelerinde herhangi bir zararlı içerik tespit edildiğinde bu bilginin içerik filtreleme sunucularına gönderilmesini sağlar. Bu sunucular sayesinde de ilgili kullanıcılar engelleme sayfası görüntüler.

Yönetilen İçerik Filtreleme Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Maliyet Tasarrufu

Bilgisayarlarınıza herhangi bir yazılım kurma maliyetine katlanmadan içerik filtrelemesi yapabilirsiniz.

Yönetilen Kurallar

İstediğiniz ağ ve/veya IP'ler için uygulanacak içerik filtreleme politikalarını oluşturabilir ve içerikte yer alan belirli dosya türlerini arayabilirsiniz.

  • Web sitesi içeriklerinde yalnızca belirli dosya türlerini arayabilirsiniz.
  • İzinli, yasaklı URL/domain listesi oluşturabilir, önceden sınıflandırdığınız bu URL/domain listesine göre filtrelemeleri yapabilirsiniz.
  • Zararlı içerikteki siteleri alt kategorilerine (yetişkin, kumar, uyuşturucular vb.) göre ayırabilir, yapay zekâ algoritması yardımı ile filtreleyebilirsiniz.
  • İçeriği yasaklanan siteler açıldığında özelleştirilmiş blok sayfasının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
Yönetilen İçerik Filtreleme
Toplam Erişim Her Mbps Erişim İçin Aylık Ücret (TL)
1-20 Mbps 6,30
21-50 Mbps 6,00
51-100 Mbps 5,70
101-250 Mbps 5,36
251-500 Mbps 4,99
501-1000 Mbps 4,59
1001-2000 Mbps 4,17
2001-5000 Mbps 3,76
5001-10,000 Mbps 3,34

Yönetimin Türk Telekom tarafından yapılması halinde %25 ilave yönetim ücreti alınır.

Mb bazında erişim hızı ile bu hıza karşılık gelen her Mbps erişim için aylık ücret çarpılarak aylık ücret hesaplanır.

Ücretlere vergiler dâhildir.

Kurumsal, Kamu ve Kobi segmentindeyseniz Yönetilen İçerik Filtreleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Herhangi bir bilgi değişikliği yapmak istediğinizde ilgili satış yöneticinize ulaşarak veya ilgili Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'ne başvurarak talebinizi iletebilirsiniz. Bilgi Değişiklik formunu imzaladıktan sonra değişiklik talebiniz işleme alınır.

Sözleşmenizde tanımlamış olduğunuz yetkili kişiler, 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezini arayarak arıza bildirimlerini yapabilirler. Yine bu numaradan bilgilendirme talebinde bulunabilir ve şikâyetlerini iletebilirler.

444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi numarasını arayarak ya da Türk Telekom İl Müdürlükleri'ni ziyaret ederek bilgi alabilir, ön başvuru ve başvuruda bulunabilirsiniz.