Türk Telekom Kurumsal Ürünler

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

BuluTT Sunucu

 • Şirketinize ait verileri ve uygulamaları barındırdığınız sunucuların kesintisiz olarak çalışması gerekiyor
 • Sunucularınızı kendi iş yerinizden ziyade güvenli bir veri merkezinde tutmayı tercih ediyorsunuz.
 • Sunucu satın almanın getirdiği yatırım masraflarından kaçınıyor, sunucu özelliklerini özgürce değiştirebilmek ve rahat bir şekilde yeniden konfigure edebilmek istiyorsunuz.
 • İleri sanallaştırma teknolojilerinin sunduğu avantajlara uygun fiyatlarla sahip olmayı bekliyorsunuz.
 • Sunucularınızın yüksek bağlantı hızı ile her zaman ulaşılabilir olmasına ihtiyacınız var.

Artık tüm bu ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir sanal sunucu çözümü var:
BuluTT Sunucu!

BuluTT Sunucu Nedir?

BuluTT Sunucu, sanallaştırma teknolojisi sayesinde bir fiziksel sunucu üzerinde birbirinden bağımsız ve izole işletim sistemlerini barındırılmasına imkan sağlayan sunucu hizmetidir. En yeni ve en yüksek sanallaştırma teknolojileriyle oluşturulan BuluTT Sunucular tıpkı bir fiziksel sunucu gibi çalışır ve işletim sistemi ile sunucu yazılımlarını güvenli bir şekilde barındırır.

BuluTT sunucular, ihtiyacınıza göre Başlangıç, Eko ve Profesyonel paketler ile sunulur. Başlangıç ve Eko paketlerde paylaşımlı kaynak kullanımı ile uygun fiyatlar, Profesyonel paketlerde size özel tahsis edilmiş kaynaklar ile performans garantisi sağlanır.

BuluTT Sunucu Size Neler Sunuyor?

 • Türk Telekom Veri Merkezi'nin verdiği sanal sunucu hizmeti olan BuluTT Sunucu ile pahalı sunucu yatırımlarından kurtulabilirsiniz.
 • Düşük bir bütçe ile fiziksel bir sunucunun sağladığı tüm imkânlara (disk alanı, IP adresi, hafıza, uygulamalar vb.) kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.
 • Sunucu kaynaklarınızı ihtiyaç duyduğunuzda, hızlı bir şekilde artırabilir veya azaltabilirsiniz.
 • BuluTT Sunucular en yeni, en esnek sanallaştırma teknolojilerini ve en kaliteli donanımları kullanarak oluşturulur. Bu da sürdürülebilirlik garantisi demektir. Veri ve uygulamalarınızı Türk Telekom Veri Merkezindeki BuluTT Sunucularda barındırarak işinize güvenle devam edebilirsiniz.
 • 7/24 müşteri desteği ile Türk Telekom hep yanınızdadır.
 • Uygulamalarınız ve verileriniz için yüksek seviyede güvenlik sağlarsınız.
 • Alacağınız Türk Telekom yüksek kapasiteli bant genişliği hizmetleri ile veri akışınızın çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlar.
 • İhtiyaca uygun Başlangıç, Eko ve Profesyonel Paket alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Başlangıç ve Eko paketlerde Türk Telekom tarafından kurulum yapılır. Profesyonel paketlerde ise satın alınan kaynaklar ile istenilen sayı ve özelliklerde sunucu kurulum imkânı sunulur.
 • Bu hizmet ile birlikte Türk Telekom Veri Merkezinden depolama, yedekleme, FTP barındırma, yük dengeleme, standart destek paketi ve profesyonel destek paketi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

En yeni ve en yüksek sanallaştırma teknolojileri kullanılarak oluşturulan BuluTT Sunucular tıpkı bir fiziksel sunucu gibi çalışır ve üzerinde güvenli bir şekilde işletim sistemi ile yazılımları barındırır. Düşük bir bütçe ile fiziksel bir sunucunun sağladığı tüm imkânlara (disk alanı, IP adresi, hafızası, uygulamaları vb.) BuluTT Sunucu ile kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

BuluTT Sunucu Eko ve Başlangıç Paketlerinde erişim ücreti fiyata dahildir. Profesyonel Paketlerde TTVM ya da TTnet VM Erişim hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat tekliflerine ulaşmak ve ön başvuru yapmak için 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi arayabilirsiniz. Ayrıca, Türk Telekom Satış Temsilcileri veya Müşteri İlişkileri Yöneticilikleri aracılığıyla da başvuruda bulunabilirsiniz.