Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

MULTICAST TTVPN

Multicast TTVPN Tarifesi multicast trafiğin taşınması için lokasyonunuz veya TT santralleri ile yayın merkezi arasında oluşturulacak transmisyon ağını ifade eder.

Multicast TTVPN’e ait tarife bilgileri aşağıda gösterilmiştir.

MultiCast TTVPN Tarife Teklifi
MultiCast TTVPN Tarife Teklifi
Şehir başına hizmet talep edilen santral/lokasyon sayısı VPN ücreti üzerinden yapılacak indirim oranları
5-14 %20
15-19 %33
20-24 %35
25-29 %36
30-39 %37
40+ %40

Not 1: Söz konusu indirimler, olabilecek perakende ve toptan indirimlere ek olarak, talep ettiğiniz TTVPN paketi tarifeleri üzerinden verilir.

Not 2: İndirimler sadece ilgili paketteki VPN ücretlerine uygulanır, port ücretleri indirimsiz olarak ödersiniz.

Not 3: Multicast TTVPN için her santral/müşteri lokasyonunda talebinize göre eşit büyüklükte bant genişliği açılır.

Not 4: Söz konusu hizmetin Şirketimizden toptan seviyede internet hizmeti alan İnternet Servis Sağlayıcı firmalar tarafından bağlantının uç noktası, hizmet almakta oldukları Şirketimiz santrali olacak şekilde talep edilmesi durumunda talep, Şirketimiz santrali tarafındaki uç için VPN port ücreti alınmadan karşılanır.

Not 5: Multicast TTVPN hizmeti kapsamında alınan devreler sadece multicast karakteristiğe sahip trafiğin taşınması için kullanılacak olup TTVPN hizmetinin bir ucu olarak değerlendirilir. Söz konusu indirimler her şehir için hizmet alınan santral/lokasyon sayısına göre o şehirdeki Multicast TTVPN devrelerine uygulanır. TTVPN perakende ve toptan indirim oranları belirlenirken Multicast TTVPN hizmetinin parçası olan uçlar, TTVPN hizmeti kapsamında kullanılacak uçlarla birlikte değerlendirilir.