Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Depolama Replikasyon

Olabilecek bir doğal felaket sırasında kesintisiz veri erişimine sahip olma ihtiyacı duyuyorsanız Depolama Replikasyon hizmeti tam size göre. Bu hizmeti kullanarak kritik verilerinizin farklı bir ildeki veri merkezinde kopyalanmasını ve saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Depolama Replikasyon Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Alt yapıdaki kayıp ve kesintiler şirketinizde operasyonu durma noktasına getirebilir, son derece büyük mali zararlara ve onarılması zor güven kayıplarına yol açabilir. Yaşayacağınız veri kayıpları ise hem finansal hem firma değeri anlamında oldukça kritik sonuçlar doğurabilir. Türk Telekom Depolama Replikasyon hizmeti, bu durumlara hazırlıklı olmanız ve iş devamlılığını sağlayabilmeniz için sizin yerinize gerekli önlemleri alır ve doğal afetlerin üstesinden gelebilecek alt yapıları oluşturur.

  • Verilerinizin özgün hallerinin tutulduğu uç (lokasyon) ve yedeklerinin tutulduğu uç (lokasyon) için tercihinize göre Ankara ve İstanbul'da yer alan veri merkezlerimizi seçebilirsiniz.
  • İstediğiniz takdirde sağlanacak test ortamları ile bir felakete maruz kalmadan önce hizmeti test edebilirsiniz.
  • Veri trafiğini, veri aktarımı sırasındaki gecikme sürelerini ve aktarılan kapasiteyi takip edebilirsiniz.
  • Protokol bağımsız, farklı uygulamaları kopyalayabilirsiniz.
  • Hizmet kapsamında yalnızca kiraladığınız ya da barındırdığınız sunucunuzdaki verileri değil, BuluTT Sunucu hizmeti kapsamında kullandığınız sanal sunucunuzdaki verileri de kopyalayabilir ve saklayabilirsiniz.

Bu veriler İstanbul ve Ankara'da bulunan, en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip Türk Telekom Veri Merkezleri'nde barındırılır.

Veri merkezleri arasındaki bağlantı ücretlendirmeye dahil değildir. Bunun için veri merkezi erişim ürünün satın alınması gerekmektedir.

Fiyat tekliflerine ulaşmak ve ön başvuru yapmak için İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444'ü arayabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Satış Temsilcileri veya Türk Telekom İl/Bölge Müdürlükleri aracılığıyla da başvuruda bulunabilirsiniz.