Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

TTVPN 2 Kat Hız Kampanyası

48 Ay taahhüt sözüne 2 Kat Hız Bizden !

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için 48 ay kullanım taahhüdü verin iki kat hız fırsatını kaçırmayın. 30.09.2018 tarihine kadar yürürlükte kalacaktır.

Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmanız için,

  • Kampanya'ya 48 ay taahhüt şartı ile katılım sağlanacaktır.
  • Kampanya’ya katılmaya hak kazanan müşterilerin metro ethernet erişim türündeki uçlarının hızları 2 katına çıkarılacak ve eski hız tarifelerine karşılık gelen aylık kullanım ücretleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
  • Kampanya kapsamında yeni hızı 1 GBPS ve üzeri olan uçlar için  10 Gbps port ücreti uygulanacaktır. Bu durumda yalnızca aylık kullanım ücretleri eski hız tarifesinden ücretlendirilecektir.
  • Aboneler 1 GBPS hıza kadar (1 Gbps dahil değildir) devrelerini kampanyadan faydalandırabileceklerdir.
  • Kampanyaya katılmak için minimum 100 adet Metro Ethernet erişim türünde ttvpn ucuna ve toplam 400 Mbps bant genişliğine  sahip olması gerekmektedir.
  • Uç hızlarının 2 katına karşılık gelen hız değerinin TTVPN tarifelerinde bulunmaması  durumunda müşteri sahip olduğu hızın 2 katına karşılık gelen hıza en yakın bir üst TTVPN hızından faydalandırılır.
  • Bilgi  Teknolojileri  ve  İletişim  Kurumu  tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler Al-Sat amacı dışında kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Kampanya 01.02.2017 – 30.09.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kampanyadan yeni veya mevcut uçlar için yeterli uç ve bant genişliğine sahip müşteriler başvuru yapabilir.

Kampanyaya 48 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.

Kampanya'ya başvurular Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.

İndirilebilir Dokümanlar