Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Kiralık Devre Teçhizat Kampanyası

Kiralık Devre Teçhizat Kampanyası

Kiralık Devre hizmetine yeni başvurularda kullanım sözü verin uç cihazlarınızı ücret vermeden alın!

Kampanya 19.10.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya’ dan teknoloji tipi “TDM” olan 256 Kbps, 512 Kbps, 1 Mbps ya da 2 Mbps hızında Kiralık Devre hizmeti başvurusunda bulunan Perakende devre başvurularınızda yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya’ dan sadece yeni Kiralık Devre başvurusunda bulunan perakende düzeyde hizmet alan müşterilere yönelik kurgulanmıştır. Mevcut abonelikler kampanyadan faydalandırılamaz.
  • Kampanya kapsamında Bağlantı ücreti ve Devre Hazırlama ücretleri alınır.
  • Kampanya kapsamında ücretsiz olarak temin edilecek TDM teçhizatlarının mülkiyeti Şirketimiz’e ait olacaktır.

KMH/TT Bölge/Ofis ve Uzmanlıklarından kampanyaya başvurabilirsiniz.

256 Kb/s, 512 Kb/s, 1Mb/s ve 2Mb/s hızlarında bulunan devreleriniz için kendi adresinize kurulacak olan teçhizatlar ve bu teçhizatların kurulumu ve kullanımı kampanya kapsamında ücretsiz gerçekleştirilir.

Kampanya kapsamında; Kiralık Devre hizmeti için başvuruda bulunan müşterilerin 18 (onsekiz) ay abonelik taahhüdünde bulunması durumunda, 1 (bir) TDM ucu için teçhizat talep ediliyorsa 1 (bir) adet teçhizat, her iki TDM ucu için de teçhizat talep ediliyorsa 2 (iki) adet teçhizat ücretsiz olarak temin edilecektir.

Müşteri’nin kampanya kapsamında taahhüt verdiği devrenin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir nedenle iptal olması/aboneliğin sona ermesi durumunda taahhüdü bozulmaktadır.

Müşteri’nin 18 (onsekiz) ay abonelik taahhüdünde bulunmuş olması ve taahhüt süresi dolduktan sonra devrenin herhangi bir nedenle iptal olması durumunda ve Müşteri’nin kampanya kapsamında taahhüt verdiği devrenin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir nedenle iptal olması/aboneliğin sona ermesi durumunda Müşteri’ye ücretsiz olarak temin edilen teçhizat/teçhizatların çalışır halde, sağlam ve tam olarak teslim edilmesi gerekmektedir.