Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

TTVPN Hizmetinde Port Ücreti İndirim Kampanyası

TTVPN’de abonelik sözü veren müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için 18, 24, 36 veya 48 ay kullanım taahhüdü verin, taahhüt verdiğiniz sürenin yarısı boyunca Port ücreti ödemeyin!

Kampanya 01.02.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Katılım Koşulları

  • Türk Telekom TTVPN hizmeti abonesi iseniz kampanyaya katılabilirsiniz.
  • TTVPN uç başvurusunu kampanya başvuru tarihleri olan 01.02.2018 ile 01.02.2019 tarihleri arasında başvurabilirsiniz
  • Abonesi olduğunuz TTVPN hizmetinin bulut tipinin unicast ya da TTVPN2(VPLS) bulut tipi olması, son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun bulunmaması ve şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekir.
  • Kampanyanın başladığı tarihten itibaren kampanya süresince tesis edilen devreleri de kampanyaya dahil edebilirsiniz, devrenin tesisini müteakiben kampanyadan yararlandırabilirsiniz.
  • Taahhüt süresi boyunca erişim tipinizi ADSL’den G.SHDSL’e veya ME’e, G.SHDSL’den ADSL’e veya ME’e, ME’den ADSL’e veya G.SHDSL’e değiştirme talebinde bulunmanız durumunda, taahhüdünüz ile bağlı kalmaya ve kampanya kapsamında size sunulan kazanımlardan (ilk 9/ 12/ 18 / 24 aylık sürenin kalan süresi kadar) yararlanmaya devam edersiniz.
  • Aboneliğinizin erişim tipininin ADSL, G.SHDSL veya ME’den, ATM veya Frame Relay’e değiştirme talebinde bulunmanız durumunda, ilgili devre için verdiğiniz taahhüt ile bağlı kalmaya devam eder, ancak (Taahhüt Süresi’ne göre) ilk 9, 12, 18, 24 aylık sürenin kalan süresi boyunca Port ücretini ödersiniz.
  • Kampanyanın tanımlandığı devrenin iptali durumunda taahhüdünüz iptal edilir ve cezai süreç başlatılır.

Kampanyadan yeni veya mevcut uçlar için tüm TTVPN müşterileri faydalanabilir.

Kampanyaya 18, 24, 36 veya 48 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.

  • Taahhüt süresi boyunca erişim tipininizi ADSL’den G.SHDSL’e veya ME’e, G.SHDSL’den ADSL’e veya ME’e, ME’den ADSL’e veya G.SHDSL’e değiştirme talebinde bulunmanız durumunda, taahhüdünüz ile bağlı kalmaya ve kampanya kapsamında size sunulan kazanımlardan (ilk 9/ 12/ 18 / 24 aylık sürenin kalan süresi kadar) yararlanmaya devam edersiniz.
  • Aboneliğinizin erişim tipinin ADSL, G.SHDSL veya ME’den, ATM veya Frame Relay’e değiştirme talebinde bulunmanız durumunda, ilgili devre için verdiğiniz taahhüt ile bağlı kalmaya devam eder, ancak (Taahhüt Süresi’ne göre) ilk 9/12/18/24 aylık sürenin kalan süresi boyunca Port ücretini ödersiniz.

Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

İndirilebilir Dokümanlar