Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

TTVPN Özel İndirim Kampanyası

TTVPN’de  müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için 24, 36 veya 48 ay kullanım taahhüdü verin prestijli indirim oranlarından yararlanın.

Kampanya 30.04.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları

  • Söz konusu kampanyaya 24,36 ve 48 ay taahhüt karşılığında katılım sağlanacaktır.
  • Kampanyadan, kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında başvuru yapan tüm müşteriler /işletmeciler faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan 650 ve üzeri sayıda uca sahip müşteriler / işletmeciler verdikleri taahhüt sürelerine göre indirim alacaklardır.  Tüm TTVPN müşterileri /işletmeciler başvuru şartlarını sağlamaları durumunda söz konusu kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Kampanya sadece perakende düzeyde hizmet alan Abone’ler için uygulanacaktır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından Kampanya’dan yararlanamazlar.
TTVPN Prestij Kampanyası Ücretlendirme
Taahhüt Süresi İndirim Oranı
24 Ay Taahhüt %18
36 Ay Taahhüt %23
48 Ay Taahhüt %28


Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kampanyadan yeni veya mevcut uçlar için yeterli uç ve bant genişliğine sahip müşteriler başvuru yapabilir.

Kampanyaya 24,36 ve 48 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.

Kampanya'ya başvurular Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.