Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

TTVPN Prestij Kampanyası

TVPN’de  müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için 10, 20 veya 30 ay kullanım taahhüdü verin prestijli indirim oranlarından yararlanın.

Kampanyaya 16.07.2018 - 31.07.2018 tarihleri arasında katılım sağlanabilecektir.

Kampanya Koşulları

  • Söz konusu kampanyaya 10,20 ve 30 ay taahhüt karşılığında katılım sağlanacaktır.
  • Kampanyadan, kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında başvuru yapan tüm müşteriler /işletmeciler faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan 130 ve üzeri sayıda uca sahip müşteriler / işletmeciler verdikleri taahhüt sürelerine göre indirim alacaklardır. Tüm TTVPN müşterileri /işletmecileri başvuru şartlarını sağlamaları durumunda söz konusu kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Kampanya sadece perakende düzeyde hizmet alan Abone’ler için uygulanacaktır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından Kampanya’dan yararlanamazlar.

İndirim oranları aşağıdaki gibidir.

TTVPN Prestij Kampanyası Ücretlendirme
Taahhüt Süresi İndirim Oranı
10 Ay Taahhüt %52
20 Ay Taahhüt %55
30 Ay Taahhüt %58


Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kampanyadan yeni veya mevcut uçlar için yeterli uç ve bant genişliğine sahip müşteriler başvuru yapabilir.

Kampanyaya 10,20 ve 30 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.

Kampanya'ya başvurular Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapılabilir..

İndirilebilir Dokümanlar