Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

TTVPN Taahhüt Yenileme Kampanyası

TTVPN Taahhüt Yenileme  Kampanyası

TTVPN’de müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için 12 ay kullanım taahhüdü verin özel indirim oranlarından yararlanın.

Kampanya 30.04.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları

  • Söz konusu kampanyaya 12 ay taahhüt karşılığında katılım sağlanacaktır.
  • Kampanyadan, kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında başvuru yapan tüm müşteriler /işletmeciler faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan 75 ve üzeri sayıda uca sahip müşteriler / işletmeciler 12 ay taahhüt yenilemeleri durumunda indirim alacaklardır.  Tüm TTVPN müşterileri /işletmeciler başvuru şartlarını sağlamaları durumunda söz konusu kampanyadan faydalanabilecektir.Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya sadece perakende düzeyde hizmet alan Abone’ler için uygulanacaktır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından Kampanya’dan yararlanamazlar.
  • İndirim oranları aşağıdaki gibidir.
12 Ay Taahhüte
%54

Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kampanyadan mevcut taahhütü bitmiş müşteriler 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında yararlanabilirler.

Kampanyaya 12 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.

Kampanya'ya başvurular Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.