Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

TTVPN Hizmetinde Teçhizat Kampanyası

Şimdi TTVPN Teçhizat Kampanyası'na başvurun, kurulum ve yönetim masraflarından kurtulun!

MPLS şebekesi üzerinden verilen TTVPN hizmetinde TTVPN teçhizatları için iki, üç ya da dört sene abonelik sözü vererek, abonelik süreniz içinde Türk Telekom tarafından sizlere sağlanacak teçhizatların kurulumu ve yönetimini ücretsiz yaptırabilirsiniz!

Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmanız için,

  • Son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun bulunmaması,
  • Şüpheli alacaklı listesinde olmamanız,
  • Kampanya başlangıç tarihi ile bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvurmanız gerekir.

Ayrıca TTVPN için yeni başvuruda bulunacaksanız 14 Kasım 2017 tarihine kadar TTVPN uç başvurusunda bulunmanız gerekir.

Kampanya başvuruları; 444 5 444 çağrı merkezinden, İşyerim Çağrı Merkezi Müdürlüğü/Uzmanlığından ve Satış Yöneticilerinden alınacak olup, imzalatılan taahhütname Kurumsal Müşteri Müdürlüğü tarafından dosyaya eklenecektir.

Kampanya 31 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak olup, 14 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecektir.

TTVPN Hizmetinde Teçhizat Kampanyası'ndan yeni başvuru yapan Türk Telekom işyeri müşterileri ve mevcut müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya'ya 24, 36 veya 48 ay abonelik sözü vererek katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Türk Telekom tarafından size ücretsiz olarak temin edilecek teçhizatların mülkiyeti ve teçhizatlar üzerindeki tüm kaynakların (port, kart, yazılım, konfigürasyon vb. kaynakların) kullanım hakkı Türk Telekom'a aittir.

Türk Telekom ile imzalanan TTVPN Hizmeti’ne ilişkin Abonelik Sözleşmesi’ni/Hizmet Formu’nu ve Kampanya Taahhütnamesi’ni, taahhüt süresi boyunca, devrenin devir edilmesi durumu da dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredilemez. Aksi takdirde, kampanya koşullarında belirtilen cezai hükümler uygulanır.