Türk Telekom Kurumsal Ürünler

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Antispam

Türk Telekom Antispam Hizmeti ile artık e-postalarınız istenmeyen ve zararlı içeriklerden arınarak size ulaşıyor!

Antispam hizmeti ile e-postalarınız aktif olan spam e-posta filtrelerine göre kontrol edilir. Tespit edilen spam e-postaların size ulaşması engellenir.

Hemen Başvur

Antispam Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Maliyet Tasarrufu

Antispam Hizmeti ile ağ erişimlerinizde güvenlik sağlamak adına daha az bütçe ayırarak tasarruf sağlarsınız.

Altyapı

Antispam Hizmeti Türk Telekom Güvenlik Sistemleri üzerinden sağlandığından herhangi bir lisans bedeli ödemenize gerek yoktur.

Yüksek Kalite

Bu hizmet kapsamında Türk Telekom, en son gelişmeleri sizin adınıza takip ederek ve uygulayarak güncel ve yüksek kaliteli bir hizmet sunar.

Bu hizmet ile gereksiz e-postalar tespit edilir ve e-posta kutunuza ulaşması engellenir.

Antispam

Kurumsal, Kamu ve Kobi segmentindeyseniz Antispam hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Herhangi bir bilgi değişikliği yapmak istediğinizde ilgili satış yöneticinize ulaşarak veya Türk Telekom Bölge Müşteri hizmetlerine başvurarak talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli değişiklik için Bilgi Değişiklik formunu imzaladıktan sonra talebiniz işleme alınır.

Sözleşmenizde tanımlamış olduğunuz yetkili kişiler, 444 5 444 çağrı merkezini arayarak arıza bildirimlerini yapabilirler. Yine bu numaradan bilgilendirme talebinde bulunabilir ve şikâyetlerini iletebilirler.