​​​​

Daha Büyük Ekran Şık Tasarım

Hem büyük hem de zarif. Metal ve cam gövdesiyle Samsung Galaxy Note 5 Türk Telekom'da

 
 

Tarifeye Ek 93 TL'den başlayan fiyatlarla​
İnternet Paketli 114 TL'den başlayan fiyatlarla
Peşin 2.999 TL (KDV DAHİL)
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ekran5.7" QHD SuperAmoled
Kamera5 MP Ön Kamera / 16 MP Arka Kamera
İşlemci8 Çekirdek / 4 x 2.1 GHz & 4 x 1.5 GHz
RAM4 GB
İşletim SistemiAndroid
Ağırlık / Boyutlar171 gr / 153.2 x 76.1 x 7.6 mm
Batarya3000 mAh
​​​​​​​​​​​​
Samsung Galaxy Note 5 Tarifeye Ek Ücretlendirme Bilgisi
Samsung Galaxy Note 5
24 Ay 36 Ay
1.Grup TARİFELER Detaylı bilgi için 148 TL 109 TL
2.Grup TARİFELER Detaylı bilgi için 142 TL 103 TL
3.Grup TARİFELER Detaylı bilgi için 132 TL 93 TL
Samsung Galaxy Note 5 Peşin Ücretlendirme Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 2.999 TL (KDV Dahil)

* Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom bayileri tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​

Taahhüt alınan kampanya kurguları için

Tarifeye Ek ve İnternet Paketli Kampanya Kurguları için

 • Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu kurumsal müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarlarda ön ödeme yapma şartı aranabilir.
 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555'e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.
 • Türk Telekom inTouch 4 cihaz kampanyasından yararlanan aboneler, Türk Telekom Müzik Mega Paketi kapsamında 3 ay boyunca www.aveamuzik.com ve mobil uygulama üzerinden 250 yerli şarkı indirme ve sınırsız yerli şarkıyı dinleme; Avelig servisi kapsamında 6 ay boyunca ücretsiz olarak Spor Toto Süperlig'deki önemli gelişmeleri, puan durumları ve maç sonuçlarıni takip edilebilme; Tivibu Cep Türk Telekom kapsamında 3 ay boyunca geçerli olacak 8.4 GB internet paketi ile birlikte olan aylık paket içeriklerini izleme hakkına ve 1 yıl boyunca Türk Telekom Bulutt'tan 4GB saklama alanına sahip olacaklardır. Tivibu Cep Türk Telekom kampanyasından Türk Telekom inTouch 4 2.Cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler faydalanamayacaktır.
 • Hediye kampanyaları hat aktivasyon işleminin ardından üç iş günü içerisinde tanımlanacak olup, promosyon süreleri bitimine iki gün kala kullanıcılara paket iptali yapılmadığı takdirde otomatik olarak ücretleneceğini içeren bir SMS gönderilecektir. Kullanıcılar hediye paketlerini iptal etmezlerse Türk Telekom Müzik aylık 4.99 TL'ye, Avealig aylık 4 TL'ye, Tivibu Cep Türk Telekom aylık 6.99 TL'ye yenilecektir. Türk Telekom Bulutt servisinden faydalanmaya devam edebilmeleri için ise ücretli paketlerden birine abone olmaları gerektiği hakkında bilgilendirileceklerdir
 • Paketler iptal edilmek istenildiğinde; Türk Telekom Müzik için "IPTAL" boşluk "MEGAMUZIK" yazılıp 5555'e, Avealig için "IPTAL" yazılıp 9040'a, Tivibu Cep Türk Telekom için "IPTAL TIVIBU" yazılıp 7375'e gönderilmesi yeterlidir.
 • Tivibu Cep Türk Telekom sadece 3G üzerinden kullanılabilir olup, internet paketlerinin kotası aşıldığında faturalı hatlar 0,000246 KR/KB ile, faturasız hatlar 0,0246 KR/100KB ile ücretlendirilir
 • Türk Telekom Bulutt servisinde ücretli paketlerden birine geçilmemesi durumunda Türk Telekom Bulutt hesaplarında saklamakta oldukları dosyalar 1ay boyunca saklanmaya devam edilecek; ancak dosyaları indirme ya da yeni dosya yükleme işlemi yapamayacaklardır. 1 ay sonunda ücretli paketlere abonelik gerçekleştirilmemesi durumunda kullanıcının hesabındaki dosyalar otomatik olarak silinecektir.
 • Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık bedel olarak yansıtılacak olup, faturasız hat sahiplerinden haftalık olarak ücretlendirilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

 • Bayilerden yapılacak satışlarda, kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, TÜRK TELEKOM tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.

Tarifeye ek ödeme teklifi

 • Bu tekliften faydalanabilen tarifeler 3 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.
 • Kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife grupları arası geçişler için taahhütnamede belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır.  

İnternet paketli teklifi

 • Aylık kampanya bedelleri aylık cihaz taksit ve data paket bedelini içermektedir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler 250 MB, 1 GB veya 4 GB internet paketlerinden istediklerini seçebileceklerdir.
 • İnternet Paketlerini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bu kampanyadan Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, Türk Telekom Data tarifeleri ve Ucan İnternet tarifesi hariç faturalı kurumsal müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya taahhüt dönemi içerisinde, kampanya dahilindeki internet paketleri müşterilere indirimli olarak sunulacaktır.  İlgili taahhüt döneminde paketler arasında geçiş yapılabilecektir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​