Taksitli iPad Mini (16 GB) & Ücretsiz 3G Fırsat Kampanyası

Kampanya ile İş Avantaj ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerinde olmanız ya da bu tarifelere geçerek 24 ay abonelik sözü vermeniz karşılığında iPad Mini Tablet taksitli olarak ve Avea – Kurumsal 3G İnternet Paketi ücretsiz olarak sunulur.

Kampanya kapsamındaki tarife paketleri aşağıdaki gibidir:

Taksitli iPad Mini (16 GB) & Ücretsiz 3G Fırsat Kampanyası Tarife Paketleri
Tarife Bilgisi
İş Avantaj Her Yöne 300
İş Avantaj Her Yöne 600
İş Avantaj Her Yöne 1.000
İş Avantaj Her Yöne 1.500
İş Avantaj Her Yöne 2.000
İş Avantaj Her Yöne 5.000
Esnafa Özel
Esnafa Özel Özgür

​​Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom kurumsal satış ofislerine başvurabilirsiniz.​

​​Kampanyaya dâhil olmanız durumunda kampanyaya dahil ettğiniz hat(lar) için 24 ay abonelik sözü verirsiniz.​

Kampanya kapsamındaki hizmetinizi iptal ettirmeniz, kampanyaya dahil olduğunuz tarifeden daha düşük bir tarifeye geçmeniz, kampanya kapsamındaki tarifelerden farklı bir tarifeye geçmeniz durumunda kampanyadan çıkmış sayılırsınız. Bu durumda piyasa bedeline göre daha düşük tutarda taksitlendirilen iPad Tablet, ücretsiz olarak sunulan 3G internet paketleri için sağlanan fayda oranında ücretler ilk faturanıza yansıtılır. Kampanyaya dahil olan hattınızın tarifesinin kampanya ile uyumsuz ya da ilk dahil olunan hattın tarifesinden daha düşük farklı bir tarifeye geçirilmesi durumunda da aynı şekilde cayma bedeli yansıtılır. Avea hizmetinden ise yürürlükteki tarifenize göre yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yürürlükteki tarifeler www.avea.com.tr adresinde yayımlanır.

iPad Tablet için yansıtılacak cayma bedeli aşağıdaki gibidir:

Ürünün piyasa bedeli ile kampanya fiyatı arasındaki fark faturalandırılır. Şayet ürüne ilişkin herhangi bir taksit ödemesi yapılmadı ise piyasa bedeli olarak belirtilen tutarın tamamı tek seferde ödersiniz. Ürüne ilişkin olarak ödemesini yaptığınız taksitler söz konusu ise bu durumda piyasa bedelinden ödemesi yapılan taksit tutarının çıkarılmasıyla kalan meblağı tek seferde ödersiniz.

Kampanya kapsamında sunulan 1 GB internet paketinin yürürlükteki tarifesi 15 TL dir. Kampanyadan cayma bedeli olarak kampanyadan yararlandığı ay sayısı x paketin tarifesi kadar cayma bedeli Avea faturanıza yansıtılır.

​​Kampanya kapsamında yeni bir hat verilir.​

​​Kampanya kapsamında sunulan hattan SMS gönderildiğinde SMS başına 33,25 kuruş ücretlendirme yapılır ve Avea faturasına yansıtılır.​

​​Kampanyayla ilgili her türlü soru/şikayet/öneri için Türk Telekom (444 5 444 ) çağrı merkezini arayabilirsiniz. Avea 3G internet paketi ile ilgili her türlü soru/şikayet/önerileriniz için ise Avea (444 1 550) çağrı merkezini arayabilirsiniz.​

​​Verilen ürünle ilgili faturalama Türk Telekom tarafından yapılır. Avea 3G hizmeti ile ilgili faturalama ise Avea tarafından yapılır.​

​​Kampanya kapsamında sunulan Internet Paketi Limitinde Duran pakettir ve 1GB lık kapasite dolduğunda sadece internet bağlantı hızı düşürülür, ekstra bir tutar yansıması olmaz.​

Kampanya kapsamında sunulan Avea 3G ile ilgili olarak, hattın aktivasyonu ve kullanımı ile ilgili ödenmesi gereken yasal vergiler tahakkuk ettirilir.

Bunun haricinde tarafınızdan SMS gönderimi yapılırsa onun ücreti Avea tarafından yansıtılır. Ayrıca kampanyaya katılan abonelikler için sunulan pakete göre %0,948 (binde dokuz virgül kırk sekiz) damga vergisi ilk Türk Telekom faturanıza yansıtılır.

Cihazın peşin satışı yoktur.​​​

Kampanyaya ait taksit tutarları 24 ay boyunca iş telefonu faturasına yansıtılır.​​​

Arızalı çıkan ürününüz olması durumunda belirtilen Yetkili Teknik Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Teleservice Yetkili Teknik Servisi

İletişim Merkezi : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR-34848
İnternet adresi : customerservice@teleservice.com
Telefon numarası : +90 216 458 97 97 / +90 850 221 00 47
Fax numarası : +90 216 442 65 55

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

İletişim Merkezi : iletisim@turktelekom.com.tr
İnternet adresi : www.turktelekom.com.tr
Telefon numarası : 444 5 444​

iPad Mini (16 GB) 4G Özellikler
iPad Mini (16 GB) 4G
İşletim Sistemi IOS
İşlemci Üreticisi Qualcomm
İşlemci Modeli A5
Ekran Boyutu 7,9 inch
Disk Kapasitesi 16 GB
İşlemci Hızı 1 Ghz
Bellek 512 MB
Bellek Türü DDR2
Wi-Fi Var
3G Var
GPS Var
Kamera Var
Artırılabilir Bellek Yok
Ekran Çözünürlüğü 1024x768 px
Kamera Çözünürlüğü 5 Mp
Klavye Sanal
Telefon Görüşmesi Yok