IntelliMap

Mobil Abonelerin sinyal aldıkları lokasyonlara göre yoğunluk analizlerini yapın

IntelliMap

IntelliMap, mobil müşterilerimizin sinyal aldıkları lokasyonlara göre yoğunluk haritalarının gözlemlendiği, analiz edildiği ve ihtiyaç duyulduğunda SMS ile iletişime geçildiği uygulama platformudur.
IntelliMap, mobil müşterilerimizin ürettiği sinyalleşme ve kullanım verilerinin Big Data platformumuz üzerinden dinamik ve esnek sorgulanmasına olanak sağlayarak, bu verileri demografik özellikler (yaş, cinsiyet), müşteri gelir ve yaşam segmenti, cihaz tipi v.b. gibi kriterler bazında analiz etmenizi, yaptığınız analizleri ise IntelliMap haritalarımız üzerinde Isı Haritası yöntemi kullanılarak görselleştirmenizi sağlar.

IntelliMap ile mağaza, şube, bayi, istasyon, satış noktası, ATM gibi önemli noktalarınızı uygulamaya yükleyerek, haritada işaretlenen bu noktalardaki müşteri dağılımını analiz edebilirsiniz.

Danışmanınız IntelliMap yardımı ile yeni şubenizi nereye açacağınıza karar verebilir, bu lokasyonun hedef kitlenize uygun olup olmadığını analiz edebilir, mevcut bayinizdeki yoğunluğun hangi saatler arasında arttığını gözlemleyebilirsiniz. IntelliMap tüm bu işlemleri, kişisel bilgilerin gizliliği esasına sadık kalacak şekilde verileri anonimleştirerek gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi almak için Kurumsal Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilir veya 444 1 550'yi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir