Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Eczanen Burada

Türk Telekom Eczanen Burada Servisi ile müşterileriniz size daha yakın!

Hemen Başvur

Eczanen Burada Size Neler Sunuyor?

Yeni müşteriler kazanabilirsiniz

Eczanen Burada servisinin numarası olan 0800 445 50 50 sayesinde eczane arayan müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayabilir ve günlük müşterileriniz dışında, yeni müşteriler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Size yakın olan müşterilere ulaşabilirsiniz

0800 445 50 50 numarasına gelen aramalar, aramanın hangi ilden geldiği tespit edilerek, Eczanen Burada servisinin hizmet alanı dahilindeki en yakın eczaneye yönlendirilir.

Nöbetçi olduğunuzda kolayca erişilebilirsiniz

Eczanen Burada servisi ile yalnızca gün içinde değil, nöbetçi olduğunuz günlerde de eczanenize yakın olan müşterilerin size çok daha kolay ulaşmasını sağlarsınız.

Eczanen Burada servisine abone olarak, siz de bu numaraya gelen aramaları kaçırmayın, müşterilerinize ne kadar yakın olduğunuzu bir de Eczanen Burada servisi ile gösterin.

 • İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Antalya, Adana, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Bursa, Balıkesir ve Mersin illerindeki tüm eczaneler Eczanen Burada servisinden faydalanabilir.
 • Servis "Adil Faydalanma İlkesi"ne göre hizmet verir.

  Adil faydalanma ilkesi nedir?

  Servis Alanı içerisinde birbirine yakın mesafede bulunan ve sisteme kayıtlı olan eczanelerin abone oldukları paketten adil faydalanabilmeleri adına, 20 metre içinde bulunan abone konumundaki eczanelere gelen çağrıların (isme göre sıralı olacak şekilde) sıralı şekilde dağıtılmasına imkân veren ilkedir. Bu ilkenin uygulanması ile sisteme kayıtlı bulunan ve coğrafi olarak birbirine yakın olan eczanelerin eşit sayıda çağrı alması sağlanır.

 • Eczanenizin, Eczanen Burada servisine dâhil olabilmesi için Türk Telekom telefon abonesi olmanız yeterlidir.

Eczanen Burada servisinden aylık 4,9 TL'den başlayan fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Eczanen Burada ücretlendirme bilgisi
Türk Telekom'un; Ne kadar öderim? (Vergiler Dahil)
Bireysel müşterisiyim 14,9 TL/Aylık
İş Avantaj Tarifesi kullanmayan Tüzel Müşterisiyim 9,9 TL/Aylık
İş Avantaj Tarifesi kullanan Tüzel Müşterisiyim 4,9 TL/Aylık

Eczanen Burada servisinden faydalandığınızda ödeyeceğiniz aylık abonelik bedeli Türk Telekom’dan aldığınız telefon hizmeti faturasına yansıtılır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Mersin ve Balıkesir illerinde bulunan ve Türk Telekom telefon hattı sahibi olan tüm eczaneler bu hizmetten faydalanabilir.

Herhangi bir taahhütte bulunmadan servisten faydalanabilirsiniz.

Eczanen Burada servisini aramak isteyen müşterileriniz, herhangi bir abonelik yaptırmadan, sadece 0800 445 50 50 numarasını tuşlayarak size kolayca ulaşabilirler.

Eczanen Burada servisinden bireysel müşteriler de faydalanabilir. Ama Tüzel müşteriler için avantajlı fiyatlar sunulmaktadır.

Türk Telekom Ofislerini ziyaret ederek Eczanen Burada servisini kolayca iptal edebilirsiniz.

Telefonunuzu iptal ettiğinizde, talepte bulunmanız halinde Eczanen Burada servisi başka bir telefon numaranız üzerinden verilebilir.

Nakil işleminizi Eczanen Burada servisinin verildiği İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Balıkesir illeri içerisinde gerçekleştiriyorsanız, Eczanen Burada aboneliğiniz devam eder. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Balıkesir illerinden diğer illere nakil yaptırıyorsanız, servis iptal edilir. Diğer illerden İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Mersin, Balıkesir’e nakil durumunda, abonelik talebinde bulunmanız halinde Eczanen Burada servisinden faydalanabilirsiniz.

Eczanen Burada Servisinin devri, servisin verildiği telefon hattının devri ile gerçekleşir. Hattı devralan Eczane, talep etmesi durumunda Eczanen Burada servisini de devralabilir.

Servisin verildiği telefon numarasına Hat Dondurma işlemi yapılması durumunda Eczanen Burada Servisi de dondurulmuş olur. Hat dondurulduğu zaman abonelik ücreti ödemezsiniz. Hat Dondurma işleminin süresi bittiğinde servis telefon hattınız üzerinden verilmeye devam eder.

Bağlı bulunduğunuz Türk Telekom ofisine başvurarak aylık olarak Eczanenize yönlendirilen aramaları öğrenebilirsiniz.

Başvuru esnasında aşağıdaki belgeleri yanınızda bulundurmayı unutmayın:

Türk Telekom Bireysel Müşterisiyseniz

 • TC Kimlik Numarası
 • Kimlik Belgesi
 • Eczane Ruhsatı

Türk Telekom Tüzel Müşterisiyseniz

 • Eczane adına başvuruda bulunan kişinin T.C. Kimlik numarası ve kimlik belgesi
 • Yetki Belgesi