Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Esnafa Özel Tarifeler

İşyerim Esnafa Özel Tarifeler esnaflarımızın istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış tarifelerdir. Bu tarifelerle cep telefonu, şehir içi, şehirler arası, 3 rakamlı özel servis numaraları, 444'lü özel servis numaraları, Alternatif Operatör Aramaları (STH) ve uluslararası 1. kademe ülkelerle telefon görüşmelerinizi paket dakikalarınızı kullanarak rahat rahat yapabilirsiniz. 100 ve 250 dakika seçeneklerinden birine sahip olmak için Hayırlı Olsun kampanyasını almanız yeterli. Hayırlı olsun kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Hemen Başvur

İşyerim Esnafa Özel Tarifeler Neler Sunuyor?

  • İş yerinize ait bir iş telefonu sahibi olmanın prestijini yaşarsınız.
  • Ekstra cihaza gerek duymadan her yöne konuşabilirsiniz.
  • İş yerinizde olmasanız da yönlendirme özelliğini kullanarak iş telefonunuza gelen çağrıları kaçırmazsınız. Böylece işinizi en iyi şekilde takip etme ve yeni iş bağlantılarını yakalama şansınızı arttırabilirsiniz. Yönlendirme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Türk Telekom'un en köklü hizmeti olan iş/ev telefonu hizmetinden, Türk Telekom kalitesi, güçlü ve yaygın altyapısı ile faydalanabilirsiniz.
  • Türk Telekom'un uzman teknik personelinden destek alabilirsiniz.

Tarife dakikaları içinde şehir içi, şehirlerarası, GSM ve 444 yönleri 60 saniye, STH yönü ise 20 saniye olarak periyotlandırılmaktadır.

Esnafa Özel Tarifeler ücretlendirme bilgisi
Tarife Paketi Paket Ücreti (TL) Paket dahilinde bedava görüşme(DK)
Esnafa Özel 100 29,90 100
Esnafa Özel 250 38,90 250
Esnafa Özel 450 51,90 450
Esnafa Özel 750 64,90 750
Esnafa Özel Özgür 93,90 3000

* Ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.

* Esnafa Özel tarife paketleri ile sunulan bedava dakikalar şehir içi, şehirler arası, yerel GSM yönleri (Turkcell, Vodafone, Avea), Uluslararası 1. Kademe Ülkeler ve 444’lü yönlerine aramalar yapabilirsiniz. Paket dahilindeki yönlere yapılacak aramalardaki paket aşım ücreti 34.9 kuruştur.

* İşyerim Esnafa Özel Tarifeleri paket dâhilinde bulunmayan yönlere dair ücretlendirme ve paket aşım ücretleri için tıklayınız.

* Tarife kapsamında sabit yönlere ve GSM yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

* İşyerim Esnafa Özel Tarifeler Türk Telekom tarafından sunulan herhangi bir ses havuz uygulamasına dahil edilemez.

* Esnafa Özel 100 ve 250 tarifeleri sadece Hayırlı Olsun kampanyası ile alınabilmektedir. Esnafa Özel 450, 750 ve Özgür tarifeleri yeni abone alımına ve geçişe kapatılmıştır.

İşyerim Esnafa Özel Tarifelerinden en fazla 5 hattı olan iş yerleri faydalanabilir. Bu nedenle bu tarifelerden en fazla 5 telefonunuz için faydalanabilirsiniz.

Havuz uygulamasından İş Avantaj tarifelerinde bulunan hatlarınız faydalanabilir. Havuz uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

İşyerim Esnafa Özel Tarifeleri paket dakikaları her ay sonunda sıfırlanır.

Bireysel hattı olan bir iş yeri sahibiyseniz bu tarifelerden faydalanabilirsiniz.