Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Bizden İşyerinize Hediye Dakika Kampanyası

Bizden İşyerinize Hediye Dakika Kampanyası

Türk Telekom’lu olmanın ayrıcalığını yaşayın! Kurumsal müşterilerimizin iş telefonuyla rahat rahat konuşmasını desteklemek amacıyla, Türk Telekom’da 12/24 ay kalmayı taahhüt eden müşterilerimize özel şehiriçi ve şehirler arası bedava görüşmelerini sağlayacak ayık 3000/7000 dakika hediye etmekteyiz. Bu fırsatı hemen yakalayıp hediye dakikalarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kampanya, 22.07.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Hemen Başvur

Katılım Koşulları:

  • Kampanya kapsamında yer alan kurumsal tarifelerden birinde olmak.
  • Min 1 aydır Türk Telekom abonesi olmak.
  • Detaylı bilgi için taahhütnameden yararlanılabilir.

Evet, hattınızı iptal ettirmeyeceğinize yönelik 12 veya 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir.

12 ay taahhüt vermeniz durumunda her ay şehiriçi ve şehirlerarası görüşebileceğiniz 3000, 24 ay taahhüt vermeniz durumunda her ay şehiriçi ve şehirlerarası görüşebileceğiniz 7000 dakikanız olacak.

Kampanya hattınıza tanımlanır tanımlanmaz o hatttınıza dakikalarınız yüklenmiş olacak, hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Maalesef hayır. Kampanya kapsamındaki bedava dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Evet. İş Avantaj, İş Avantaj BİZ, İş Avantaj Her Yöne, Esnafa Özel ve Profesyonele Özel tarifelerden birinde veya detaylı tarife listesinde bulunan herhangi bir tarifde yer alıyorsanız bu kampanyalardan faydalanabilrisiniz

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom ofisleri, alternatif satış kanalları ve çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.