Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Veri Merkezi Hizmeti Alana 1+1 Sms Kampanyası

Veri Merkezi Hizmeti Alana 1+1 Sms Kampanyası

Türk Telekom Veri Merkezi ürünlerinden herhangi birine yeni abonelik yaptıran iş yeri müşterileri bol bol mesajlaşıyor! Toplu SMS hizmetine 1 milyon ve üstü taahhüt verdiğinizde taahhüt ettiğiniz baremin alt sınırı kadar Toplu SMS hediye!

Kampanya 27.04.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom Ofisleri, Bayileri, Satış Yöneticileri ve Toplu SMS Çözüm Ortakları aracılığıyla yapabilirsiniz.

Türk Telekom Veri Merkezi ürünlerinden herhangi birine yeni abonelik yaptırmış olmak ve bununla beraber 1 milyon ve üstü Toplu SMS taahhüdü vermiş olmanız yeterlidir.

Hediye SMS’lerinizi taahhüt ettiğiniz SMS barem aralığının alt limitine ulaşınca kullanmaya başlayabilirsiniz. Taahhüt edilen ücretli SMS’lerin taahhüt süresi içinde kullanılmaması durumunda hediye SMS’ler aktive edilmez.

Hediye SMS’ler mevcutta SMS gönderdiğiniz arayüz üzerinden gönderilebilir. Hesabınıza tanımlanmış olan hediye SMS’lerin gönderimi için ayrı bir kullanıcı adı ve şifreye ihtiyaç duymazsınız.

Hediye SMS’lerinizi gönderirken taahhütlü Toplu SMS başvurusunda bildirmiş olduğunuz alfanumerik başlıkları kullanabilirsiniz. Hediye SMS’ler için farklı alfanumerik başlıklar belirlenemez.

Taahhüt süresi içerisinde ilgili SMS ya da PSTN/ISDN, PRI/ISDN, BRI/TT Sanal Santral aboneliğinizin iptali durumunda mevcut Toplu SMS ceza kuralları geçerli olur, ayrıca kampanya kapsamında ücretsiz olarak hediye edilen SMS’lerin cezası alınmaz.

Kampanya kapsamında damga vergisi, sadece bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturanıza yansıtılır. Bulunduğunuz tarifeye göre ilk faturanıza yansıtılacak damga vergisi tutarı değişkenlik gösterir.