Hem ekonomik, hem senkronize bağlantı!

  • Uçtan uca hız garantisi ve simetrik iletişim: Simetrik yapıda olması nedeniyle upload ve download hızları aynıdır. Uç noktalardan merkeze doğru olan trafik kapasitesi ile merkezden uç noktalara olan kapasite aynıdır.
  • Standartlara uygunluk: Uzak ofis ve ofisler arasında veri, ses ve görüntü uygulamalarında uluslararası standartlara uygundur.
  • Standart iletim hızı: Geliştirilmiş iletim hızı sayesinde ofisler arası yüksek hızda bağlantı sağlar. Tek hat (bir çift tel) üzerinden 2 Mbps iletim hızını desteklemektedir.
  • Uygulama avantajı: Uç noktalardan merkeze doğru olan trafik kapasitesi ile merkezden uç noktalara olan kapasite aynıdır, dolayısıyla video, audio vb. uygulamalar için çok uygundur.
  • Düşük maliyetli hız artırım olanağı: Hız artırımı talep edildiğinde modem, router ve router arayüz değişikliklerine gerek kalmaz.

Eşit hızlarda veri alışverişinin tek adresi G.SHDSL İnternet ile ucuz, hızlı ve güvenli internetin keyfini çıkarın!

Küçük ve orta ölçekli şirketlerden, büyük oteller ve yan sanayi kuruluşlarına kadar bir çok işyeri için en doğru çözüm olan G.SHDSL İnternet ile internete bağlanmak için bize ulaşın.

G.SHDSL İnternet Aylık Hız Paketi Fiyatları
G.SHDSL İnternet Aylık Hız Paketi Fiyatları
Hız Ücret (TL)
256 Kbps 105 TL
512 Kbps 170 TL
1024 Kbps 280 TL
2048 Kbps 460 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​