Sosyal Medyada Türk Telekom

Türk Telekom olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede değerlendirerek çözüm önerilerini getirebilmek adına, sosyal ağlarda sizlerle buluşuyor, sizlerin öneri ve düşüncelerinizi online olarak alıyoruz. Bize sosyal ağlarda aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

Türk Telekom’u Facebook'ta takip edin.

Türk Telekom’u Twitter'da takip edin.

Türk Telekom’u Instagram’da takip edin.

Türk Telekom Destek'i Twitter'da takip edin.

Bize iletmek istediğiniz herhangi bir sorununuz ya da öneriniz varsa Türk Telekom Hizmet Numaranızı veya ADSL'nizin bağlı bulunduğu telefon numarasını size en hızlı ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da ekleyerek özel Mesajla (DM) Türk Telekom Destek Twitter hesabımıza gönderebilirsiniz. Bu bilgileri kullanarak sizinle en kısa sürede iletişime geçerek yardımcı olabiliriz.

Yeni kampanyalarımızdan ve şirketimizden haberdar olmak için Facebook sayfamızı ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

Göndereceğiniz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacak ve burada belirtilen amaçlar dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz için 444 5 444 Müşteri Hizmetleri numaramızı arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla,
Türk Telekom

Önemli Not:

Lütfen Türk Telekom resmi hesapları dışındaki hesaplardan alabileceğiniz şirketimizle ilgili olası mesajlara itibar etmeyiniz. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​