İşyerim İnternet En Güvenli Kampanyası

30 Haziran 2016'ya kadar 24 ay taahhüt veren kurumsal yeni müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyada internet veya Yalın internet paketleri 24 ay boyunca indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

​​​​

Kampanyadan yararlanmak için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da "İnternet" yazıp 6606'ya mesaj göndererek başvurabilirsiniz. Ayrıca www.turktelekom.com.tr üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

​​

Bireysel (işyeri olduğunu beyan eden) müşteriler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)
 • Vergi Levhası fotokopisi

Kurumsal müşteriler için;

 • Ticaret Sicil Gazetesi,
 • Faaliyet Belgesi,
 • Vergi levhası fotokopisi,
 • İmza Sirküleri
 • Şirket Temsilcisine ait Kimlik fotokopisi

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti alınmayacaktır.

İşyerim NETLİMİTSİZ paketlerinin "Yalın" versiyonları 18TL ek ücret ödeyerek alınabilecektir.

Kampanyada taahhüt süresi 24 aydır. Bu süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin indirimsiz dönem tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.​​​

Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz.

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

* Müşteri, NETLİMİTSİZ paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

** Tüm NETLİMİTSİZ paketleri için adil kullanım uygulanmaktadır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. Türk Telekom, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

*** Kampanya süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

İşyerim İnternet En Güvenli Kampanyasına dahil internet paketleri ve uygulanacak indirimli ücretler Bilgisi
Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kota Adil Kullanım Noktası Kampanyalı Fiyat İndirim Bedeli Tarife
İşyerim NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 39,90 TL 35,10 TL 75 TL

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri'nden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler, Tivibu Ev, Tivibu Web, Tivibu Cep, Türk Telekom Alo, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom 3G Mobil İnternet, Türk Telekom ProG, Türk Telekom Vitamin, Muud, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın. ​​​​

​​

Devir, nakil ve hat dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturanıza yansıtılır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
 • Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almıyorsanız vergiler dahil 10 TL, Türk Telekom faturanıza yansıtılır.
 • Damga Vergisi ve oluşacak diğer vergiler
 • Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak faturanıza yansıtılır.
 • Modem ücreti (Varsa)
 • Satın alınan ücretli Türk Telekom Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli Türk Telekom Katma Değerli Servisleri'nden (Tivibu Web, Türk Telekom Vitamin, ...) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisleri ve Türk Telekom Mağazaları'ne başvurabilir ya da 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük ADSL /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.