İşte İnternet abonelik iptal işlemlerinizi;

  • Türk Telekom Ofis /Grup Mağazalarına şirket yetkilisi ya da yetkili vekilinin başvuru yaparak,
  • 0(312) 306 07 16 no’lu faksa kimlik belgesi ve imzalı dilekçe göndererek,
  • Türk Telekom’da kayıtlı e-posta adresi üzerinden internettivibuiptal@turktelekom.com.tr adresine kimlik fotokopisi ve imzalı dilekçe ileterek,
  • 444 5 444 müşteri hizmetlerimize ulaşarak yapabilirsiniz.

İşlemlerin sorunsuz ve zamanında tamamlanabilmesi için sizinle irtibata geçmemiz gerekebilir, bu nedenle dilekçede yer alan iletişim bilgilerinizin (cep telefonu/sabit telefon numarası) güncel olması gerekmektedir.

Abonelik iptali işlemini yalnızca aboneliğin yasal sahibi veya yasal sahibin vekaletname ile yetkilendirdiği kişiler gerçekleştirebilir.

İptal talebinizin şirketimize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içinde hizmetiniz durdurulacak ve yedi gün içerisinde iptal işlemi gerçekleştirilecektir. Hattınızın iptali sonrasında varsa mülkiyeti şirketimize ait cihaz/donanım/modem/kart ve benzeri ekipmanlar Türk Telekom Ofis veya Mağazalarına iade edilmelidir. İade edilmeyen cihaz bedeli son faturaya yansıtılır

Hattınıza ait son faturanın takip edilerek ödemeni yapılması gerekir.

Size en yakın Türk Telekom Ofis ve Mağazalarına gelerek şahsen veya vekaletname ile hat iptal başvurusunda bulunmak isterseniz;

  • Şahsen şirket yetkilisinin kimlik ve imza sirküleri ile birlikte yapacağı başvuruda hat iptal formu doldurup imzalamanız yeterlidir.
  • Vekil aracılığı ile yapılacak başvuruda, vekaletnamede özel yetki gerekmektedir. Yapılacak hat iptal işlemin belirtilmesi ya da Telekomünikasyon şirketleri ile her türlü işlem yapılması için yetki verildiğinin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Vekil kimlik belgesi ve şirket imza sirküleri kontrol edilerek hat iptal başvurusu alınacaktır.

Fax yoluyla hat iptal başvurusunda bulunmak isterseniz,

  • Şirket yetkilisi kimlik fotokopisinin üzerine iptalini istenen telefon numarası/numaralarının ve güncel iletişim bilgilerinin yazılarak şirket imza sirküleri ile birlikte 0212 478 68 55 numarasına faks gönderilmesi gerekmektedir.
​​​​​​​​​​