Türk Telekom’dan İşyerim Samsung Galaxy J5 PRIME Akıllı Cep Telefonu Kampanyası

Katılım koşullarını sağlayan TTNET A.Ş. ("İŞLETMECİ") internet abonelerine kampanya kapsamında 24 ay boyunca Samsung Galaxy J5 PRIME aylık 60TL taksitle sunulacaktır.

Cihaz Model Aylık Taksit Taksit Süresi Rayiç Bedel (VD) Damga Vergisi
Samsung Galaxy J5 PRIME 60 TL 24 Ay 1.440 TL 11,57 TL

 • İŞLETMECİ’nin yeni veya mevcut internet hizmeti müşterisi olmak,
 • VKN numarasına sahip olmak,
 • Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet abonesi olmamak,
 • Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni Abone için, Türk Telekom’un en az 6 aydır aktif kurumsal gerçek veya tüzel kişi mevcut telefon hizmeti abonesi olmak,
 • Son 12 ay içerisinde Kampanya kapsamındaki hattı 2 veya daha fazla kez Hat Toplama veya Alma Haberli Mektup hareketi görmemiş olmak,
 • İŞLETMECİ’ye yönelik olarak ödenecek taksit faturasının bulunmaması,
 • İŞLETMECİ’ye ve Türk Telekom’a yönelik Son Ödeme Tarihi geçmiş borcu olmamak,
 • Kampanya giriş anında kara listede veya gri listede bulunmamak,
 • Hat dondurma listesinde olmamak,
 • Kampanya başvuru dönemi içerisinde ve başvuru tarihinden itibaren en erken 1 (bir) yıl öncesine kadar aynı hat ile herhangi bir tablet, bilgisayar veya cep telefonu kampanyasından yararlanmıyor olmak,
 • Şüpheli alacaklı listesinde olmamak,
 • Alacak takibinde borcu bulunmamak,
 • Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında İŞLETMECİ’nin yetkili kanalları üzerinden Kampanya başvurusunda bulunmak,
 • Kampanya kapsamındaki Ürün’ün bedelini mevcut abone ise Kampanya Taahhütnamesi’ni imzalamasını müteakip iş emrinin tamamlandığı tarihten itibaren; yeni abone ise Kampanya Taahhütnamesi’ni ve abonelik sözleşmesini imzalamasını müteakip iş emrinin tamamlandığı tarihten itibaren 24 (yirmi dört) ay boyunca her ay eşit taksitlerle ödemek.
 • 24 aylık Taksit Süresi tamamlanmadan Kampanya’dan her hangi bir nedenle çıkması durumunda, işbu Katılım Koşulları’nda belirtilen İhlal Halinde Ödenecek Ücreti İŞLETMECİ’ye ödemeyi taahhüt etmek.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın İŞLETMECİ'nin Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Abone, Kampanya kapsamında her 1 (bir) aboneliği için 1 (bir) adet Ürün talebinde bulunabilir. Abone'nin 1 (bir)'den fazla aboneliği varsa; 1 (bir) hattına 1 (bir) adet ürün olmak üzere uygun koşulları sağlaması durumunda Kampanya'dan en fazla 5 (beş) adete kadar Ürün için yararlanabilir. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Yetkili Teknik Servisi
İletişim Merkezi : www.samsung.com/tr
İnternet adresi : www.samsung.com/tr
Telefon numarası : 444 77 11

İŞLETMECİ
İnternet adresi           : www.turktelekom.com.tr
Telefon numarası       : 444 5 444

 • Samsung'un yetkilendirdiği tüm yetkili servislerle temasa geçilebilir. Garanti belgesinde diğer teknik servis bilgileri de mevcuttur.

Bu durumda Türk Telekom ve Samsung Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra İŞLETMECİ'nin Katma Değerli Servisleri'inden yararlanabilirsiniz.

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

​​​​​​​​​​​​​​​