Hipernet Paketleri Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom HİPERNET Paketlerinde 100 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunulurken, ULTRANET paketlerinde ise 16 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunulmaktadır.

“FİBER NEREDE?” Servisimizi kullanarak başvuru yapmak istediğiniz noktada ki uygun paketlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Başvuru esnasında adresinizin HİPERNET için servis verilebilirliği kontrol edilerek, servisin verilebilirliği ile ilgili detaylı kontroller ekiplerimiz tarafından yapılabilecektir.

Türk Telekom HİPERNET başvurunuzu Türk Telekom Türk Telekom mağazalarından ve 444 5 444 Müşteri Hizmetleri'nden yapabilirsiniz.

Türk Telekom HİPERNET Paketlerine hizmetin sunulabildiği yerlerde bulunan tüm kurumsal müşteriler başvurabilir.

Türk Telekom HİPERNET Paketlerinden yararlanabilmek için Türk Telekom Ofislerine, Türk Telekom Mağazalarına başvurabilir veya 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından teslim edilen Türk Telekom HİPERNET Paketleri ile uyumlu modemler 4 portlu ve kablosuz modemlerdir.

  • 4, 6, 8, 12 ve 16 Mbps'ye kadar hızlı Hipernet paketleri için upload hızı 1 Mbps’ye kadardır.
  • 24, 32 ve 35 Mbps’ye kadar hızındaki Hipernet paketleri için 20 GB’a kullanımlar 3 Mbps’ye kadar upload hızında, 20 GB’tan sonraki kullanımlar ise 2 Mbps’ye kadar upload hızında gerçekleştirilir.
  • 50 ve 100 Mbps’ye kadar hızındaki Hipernet paketleri için 20 GB’a kullanımlar 4 Mbps’ye kadar upload hızında, 20 GB’tan sonraki kullanımlar ise 2 Mbps’ye kadar upload hızında gerçekleştirilir.
​​