İşyerim İnternet Tam Zamanında Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

30 Haziran 2016'ya kadar 24 ay taahhüt veren kurumsal yeni müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyada internet veya Yalın internet paketleri 24 ay boyunca indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

Kampanyadan yararlanmak için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da "İnternet" yazıp 6606'ya mesaj göndererek başvurabilirsiniz. Ayrıca www.turktelekom.com.tr üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

​​​​

Bireysel (işyeri olduğunu beyan eden) müşteriler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)
 • Vergi Levhası fotokopisi

Kurumsal müşteriler için;

 • Ticaret Sicil Gazetesi,
 • Faaliyet Belgesi,
 • Vergi levhası fotokopisi,
 • İmza Sirküleri
 • Şirket Temsilcisine ait Kimlik fotokopisi

Kampanyaya katılan yeni müşterilerden 192 TL (ayda 8 TL taksitle 24 ay boyunca) bağlantı ücreti alınacaktır.

​​

İşyerim ULTRANET paketlerinin "Yalın" versiyonları 10 TL ek ücret ödeyerek alınabilecektir.

İnternet paketleri için:

 • Damga vergisi (bir defaya mahsus)
 • Bağlantı Ücreti (4 TL taksitle 24 ay boyunca yansıtılacaktır.)

Kampanyada taahhüt süresi 24 aydır. Bu süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin indirimsiz dönem tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Hayır, Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isterseniz Taksitli Modem Kampanyası'ndan yaralanabilirsiniz.

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz.

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

* Müşteri, ULTRANET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

** Tüm ULTRANET paketleri için adil kullanım uygulanmaktadır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. Türk Telekom, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

*** Kampanya süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

İşyerim İnternet Tam Zamanında Kampanyasına dahil internet paketleri ücretlendirme bilgisi
İnternet Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Noktası AKN Kampanya Fiyatı Tarife Ücreti İndirim Tutarı
ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL50 TL84 TL34
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL46 TL77 TL31
16 Limitsiz Başlangıç 16 Mbps Limitsiz - TL150 TL194 TL44
İşyerim ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TL23 TL41 TL18
ULTRANET6 Başlangıç 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TL27 TL48 TL21
​​

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri'nden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler, Tivibu Ev, Tivibu Web, Tivibu Cep, Türk Telekom Alo, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom 3G Mobil İnternet, Türk Telekom ProG, Türk Telekom Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

​​

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturanıza yansıtılır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
 • Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almıyorsanız vergiler dahil 10 TL, Türk Telekom faturanıza yansıtılır.
 • Bağlantı ücreti ilk taksiti: Yeni aboneliklerde 24 ay boyunca 4 TL taksitle faturaya yansıtılır.
 • Damga Vergisi ve oluşacak diğer vergiler
 • Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak faturanıza yansıtılır.
 • Modem ücreti (Varsa)
 • Satın alınan ücretli Türk Telekom Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli Türk Telekom Katma Değerli Servisleri'nden (Tivibu Web, Türk Telekom Vitamin, ...) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisleri ve Türk Telekom Mağazaları'ne başvurabilir ya da 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;
Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük ADSL /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.