İndirimli EK GB (AKN) paketleri ile Hız düşümüne son verin​


Türk Telekom'un EK AKN 12 Ay İndirim Kampanyası ile EK GB paketlerinden avantajlı fiyatlarla faydalanın, kullanıma bağlı hız düşümüne son verin.

Kampanyadan 12 ay kalma sözü veren mevcut müşterilerimiz faydalanabilirler.

​​​
​​​​
EK AKN 12 Ay İndirim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paket İsmi AKN Bilgisi Paket Tarife Fiyatı İndirim Tutarı Kampanyalı Fiyat
EK 25 GB AKN 25 GB 7 TL 3 TL 4 TL
EK 5O GB AKN 50 GB 12 TL 4 TL 8 TL
EK 100 GB AKN 100 GB 18 TL 3 TL 15 TL
EK LİMİTSİZ GB AKN Limitsiz 200 TL 70 TL 130 TL
​​​​​​
 • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan; mevcut, bireysel, aboneler tabloda belirtilmiş olan EK GB (AKN) paketlerinden birine 12 ay boyunca taahhütte bulunmak kaydıyla yararlanabilecektir.
 • Tabloda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.
 • 12 aylık kampanya süre bitiminden sonra, yürürlükteki tarife ücretleri uygulanacaktır.
 • Kampanyadan limitsiz ve AKN uygulanan internet paketlerindeki aboneler yararlanabilir. (Hazırnet, Kotalı, AKN’siz ve İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyasında yer alan 4 Mbps 20 GB – 4 Mbps 40 Gb paketlerindeki aboneler EK GB paketlerinden faydalanamadığı için bu kampanyadan da yararlanamamaktadırlar.)
 • Kampanyaya giriş yapılan paketin aylık ücretinin altına inilmemek kaydıyla, kampanya kapsamında açık olan paketlere geçiş yapılabilir. Paket değişikliğinde ilgili ayda hem eski paketin hem de yeni paketin GB’ı internet hattına tanımlanmış olur ve her iki paket içinde faturalandırma gerçekleştirilir.
 • Ay içerisinde baz paketle birlikte EK GB paketinin de kullanım limitine (AKN’ye) ulaşılması durumunda paketin hızı mevcut internet paketinin AKN sonrası hızına düşürülecektir. (Tabloda belirtilmiştir)
  Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız
  8 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  16 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  35 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  50 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  100 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
 • Kampanyanın ve/veya aboneliğin iptal edilmesi ve kampanya giriş paketinden daha düşük ücretli bir pakete geçilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında tahsil edeceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar tahsil edecektir.
 • Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Taahhütname için tıklayın.
​​​​​​
​​​​
Sıkça Sorulan Sorular 
​​​​