Multi-Wifi Kampanyası

İşyerinizin en uzak noktasında bile güçlü internet sinyali...

Multi-Wifi ürünüyle internetinizi işyerindeki her noktada rahatla kullanabilirsiniz. Ayda sadece 10 TL‘den başlayan taksitlerle modem wifi gücünü arttırın.

İşyerinizde modemden uzak alanlarda internet yavaş mı? Siz de çok avantajlı Taksitli Multi-Wifi kampanyasından yararlanın, 24 ay ve 12 ay taksit seçenekleri ile modeminizin sinyal gücünü arttırın. ​​​​

​​
Taksitli Multi-Wifi kampanyası ücretlendirme bilgisi
24 Ay Taksitle 12 Ay Taksitle
Multi-Wifi 10 TL 20 TL
​​
  • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan hem yeni hem de mevcut Türk Telekom işyerim internet hat sahipleri, kampanyaya katılım tarihinden başlayarak müşteri seçimine göre 12 (on iki) ay yada 24 (yirmi dört) ay boyunca İşyerim İnternet paketlerinden herhangi birinde abone olarak yer almak koşuluyla kampanyadan yararlanabilir.
  • Multi-Wifi taksit süresi bitmeden işyeirm internet erişim hizmeti aboneliğinin iptali durumunda multi-wifi taksitlerine ilişkin olarak, kalan taksit tutarı oluşacak son işyerim internet faturanıza yansıtılır.
  • Multi-Wifi arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini 444 1 444 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili multi-wifi markasına göre ilgili firmanın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirilsiniz.
  • Kampanya dahilinde verilen multi-wifi ürününde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, Türk Telekom sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya ürünle ilgili talep ve şikayetlerde multi-wifinin yetkili teknik servisleri tarafından garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılır. Arıza durumunda ve multi-wifi ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.
​​

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Satış Noktalarına başvurabilirsiniz.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.

Airties marka multi-wifi kullanım kılavuzu indirmek için tıklayın.​​

Zyxel marka multi-wifi kullanım kılavuzu indirmek için tıklayın.​​

​​
​​​​